Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurobasket 2003 İsveç

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

Bugün Almanya - İsrail (Almanya 86-81 aldı) maçıyla başlayan bu Avrupa Şampiyonası 14 Eylüle kadar sürecek. Grubumuzda bizimle beraber Ukrayna Yunanistan ve Hırvatistan var
Ukraynayla olan maçımız saat 7'de başlayacak.

Gruplar şöyle:

A Grubu
Slovenya
Fransa
Bosna Hersek
İtalya

B Grubu
Litvanya
Letonya
Almanya
İsrail

C Grubu
Sırbistan&Karadağ (Yugoslavya)
İspanya
İsveç
Rusya

D Grubu
Yunanistan
Ukrayna
Türkiye
Hırvatistan

Günün diğer maçları:

19:00

Letonya - Litvanya
Slovenya - İtalya
Yugoslavya - Rusya

22:00
Fransa - Bosna Hersek
İspanya - İsveç
Yunanistan - Hırvatistan

Grubumuz biraz zor. Umarım geçebiliriz bi üst tura. Bu gruptan çıkabilirsek zaten önümüz açık bence.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

yani çok doğru
bu gruptan çıkarsak artık kimse bizi tutamaz
zaten ne kadar kuvvetli takım varsa bizim grupta :)[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'nin turnuva kadrosu şöyle:
Kerem Tunçeri
Ender Arslan
İbrahim Kutluay
Hidayet Türkoğlu
Haluk Yıldırım
Ömer Onan
Mirsad Türkcan
Rasim Başak
Kerem Gönlüm
Hüseyin Beşok
Mehmet Okur
Kaya Peker

Efes Pilsen Dünya Kupasından farklı olarak Fatih Solak'ın yerine sakatlığı geçen Hüseyin Beşok kadroda.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca tüm ayrıntılar için
FibaEurope.com ve Eurobasket2003.com
Eurobasket2003.com'dan bütün maçları takip edebilirsiniz.
[edit: ve tabi Ntvmsnbc'nin Eurobasket Sayfası da var][hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 05 September 2003 19:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya nesi kuvvetli şu ukraynanın allah için, hırvatistan da yalan bir takım. bizim takımda herkes normal kapasitesini ortaya koyarsa rahat rahat kazanırız bu maçları. veya karşı takım %60'la falan 3'lük atmadığı sürece.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Turkiye: 77
Ukrayna: 69

Madem boyle oynuosun niye butun maca yaymiosun...

her macin bi kisminda soguk terler dokmek zorunda miyiz biz seyirci olarak... hayir baskasi affetmez, kapatamazsin arayi, patlariz

neyse lider olarak cikalim da su gruptan[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
abi valla herkesin yorumu kendine göre haklıdır ama cok süper takım oyunu ile mi yendik adamları
son ceyrek sırf kişisel ve sadece şuta kalkıyoruz adam da zıplıyor biz sallıyoruz aha girdi aha girdi
bi anda koptu maç ve bitti
mesela şöle sağlam bikaç pas ii bi oyun ve sonucunda güzel şutlar olmadı 2 top sür sut at girdi bal yane :)
madem cok iyi sut atıyoduk da ozm onceden neden girmiyodu ;)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

Hirvatistan: 76
Yunanistan: 77

zewkli macti izledigim kadariyla futboldaki atamayana atanlar burda gerceklesti[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 06 September 2003 00:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

günün diğer skorları:
slovenya 77-67 italya
yugoslavya 80-95 rusya
litvanya 92-91 letonya (uzatmalarda bitti maç)
fransa 98-76 bosna hersek
ispanya 99-52 isveç (hey yavrum hey)[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Sosyal ağlarda paylaş

sadece fransa ve litvanya yenebilmis beklediklerimden
hayret!
rusya neler yapmis oyle?
yunanistanin yenmesi iyi oldu bence.

isveç maçina bakmayin ya, isveç çok gücsüz o yüzden. yoksa ispanya o kadar da iyi degil.(tabii ki iyiler ama yugolar alirlar.)[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
yunanları kesin olarak yeneris diyemiyorum bencok ilginç bir maç olucak
şanslar %50

ruslar bazen cok sağlam oynuyorlar
sağlam dan kastım klasik rus mantıgı aacip soguk , hiçbir zaman moral olayına girmiyorlar oldukça düz bir sekilde atak defans ii atak gaza gelme veya peş peşe sayı yemişler moral bozma olayı yok bu yuzdende maçtan kopmadan sağlam bir sekilde götürürlerse böle sonuclar cıkabiliyor
ama rusya yugolara 15+ fark attı diye onların cok ii oldugunu gostermez , günü gelir biz de o farkı ruslara atarız

ispanya - isveç maçı ise zaten oldukça güçsüz olan bir ekibe (isveç'e) karsı ispanyanın beklenen farkı yakaladıgını gosteriyor
şaşılacak bişi yok bence gayet olagan birşey[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...