Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dm ye yardım :P

speedie

Öne çıkan mesajlar

Size dm için bir taktik vereyim. Bir adet okçu olursa sağlam (Dmnin kritiğinde yatmayacak cinsten) işiniz kolaylaşacaktır neden mi? O okçuya 1920 verin. Diğeri de warior olsun. 1 adet priest yetecektir. DM sürekli okçuya vurur. Burada püf noktası warrior kesinlikle ama kesinlikle R atak yapmasın böylece dmg almayacaktır. (Bugün 112 dm kestim ve 2 adet durandal çıktı ki hayata küsesim geldi pfff)
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm bnce yatma ihtimalin war ama bilinc in dediği gbi dm wariora hiç wurmazsa we sna full 1920 heal çalışrlarsa yatmazsn kesn bi durm deil senn ki en azndan kessnde zamn alır ;) (seri olmaz)

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 14:28 tarihinde, Ji_Ber tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Cypher da çok sağlam arkadaşlarımız olmadan veya dupe yapmayı bilmeden 11 ayda ancak bu kadar ilerleyebildik. Rouge unique itemlerini resimleri haricinde görmedim bile.
Çok ömrümüz yok sanırım bu oyunda. Neyse sağlık olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

walla lvl 62 rogue 1310 ap ile cok zor dm kesmeniz, 1310 ap si war ama tas gibi defansı war diosan o baska 60 rogueyi at o sadece drain caksın baska bi yardımı olucagını sanmıyorum !:D

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 14:40 tarihinde, FC_XX_TR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...