Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satilik 62 Bladedancer bartz serverinda

Solymr

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaslar l2 yi birakmak zorunda kaliorum... cunku butun arkadaslarim wow oynuor ve beraber oynamak icin benim wow a gecmem lazim.... karakter lvl 62 %83 herkes tarafindan sevilmekte.... bilindigi uzere bladedancer cok zevkli ve party friendly karakterdir. her partynin BD ye ihtiyaci oldugu icin cok zevk alicaginiza inaniorum.... eger ilgileniorsaniz ozel mesaj-telefon-msn araciligiyla konusabiliriz..... karakter icin fazla bi sey istemiorum.... itemsiz istiorsaniz 120-130m civari..... itemli isterseniz 200 m civari dusunuorum... ( bos ac.c60$ dir bilginize) fiyat konusunda konusabiliriz... daha fazla bilgi icin bana ulasin konusalim....
Sosyal ağlarda paylaş

walla oyuna girmiorum bu aralar evde de sildim l2 yi... eger tequila almak isterse goruselim telefonlada olur msn dede.... kredi karti borcum icin paraya ihtiyacim var ... eger almak istiyen varsa obur ac.clarimida saticam... birinde sadece 45 necro oburunde ise 55AW (58 skilleri var) 35 artisan 39 scavenger 32 shillen oracle 46 shillen knight 24 human warrior 46 yada 47 PW (elf dagger) var... prophet ac.cunu satmayi dusunmuorum belki bi gun donerim die... herkese ii gunler... bu arada ac.clari itemsiz satmayi dusunuorum ayrica itemlida olabilir ilgilenen varsa konusalim.... [email protected] msn im ekleyin konusalim.. olmadi telefonla da konusabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...