Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevmek ve Aşık olmak?

yosun

Öne çıkan mesajlar

Yaz bitti ya ondan oluyo bu başlıklar anlıyorum ben.Canlılarda olur bazen böyle dönemler.En kolay akla gelecek örneği Mart ve Kedi ilişkisidir.

Yaz başında da buna benzer başlıklar görüyoduq.Millet o zaman eş arayışındaydı.Şimdi tatil bitti,eş de gitti.Bunu anlayan anlar,anlamayan da düşünür.

Ahhh aaahhh.
O Telebilmemneler sağolsun.Neler yaşıyoruz ya...[hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Herşey Moonglow içindi...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-xception-, 14 September 2003 20:34 tarihinde demiş ki:
sevip aşık olduğunu sananların daha sonra reddedilip yada terkedilip yaşadıkları birkaç bu gibi olaydan sonra, Aşk= yalan Aşk=seks demeleri... kötü, acınacak bir durum. Bazı istisnai durumlar olabilir. Bu düşünce tarzı bence yanlış[hline]Bonecrusher, 14 September 2003 03:10 tarihinde demiş ki:
Ha arada pizzalar da uçussun da biz de karnımızı doyuralım, di mi ama?

[Bu mesaj -xception- tarafından 14 September 2003 20:54 tarihinde değiştirilmiştir]

aşk = hormonlardan dolayı olan, karşı tarafa karşı olan ilgi. eğer hormonlarımız olmasaydı aşk kelimesi geçersiz olurdu.
mesela, (erkeksin diye varsayıyorum bu mesajından sonra) inanılmaz zeki, inanılmaz akıllı, inanılmaz yakışıklı ve inanılmaz anlayışlı bir erkek olsa aşık olurmusun?
lol be
hiç reddedilmedim ;)
[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
HellHound, 03 September 2003 17:58 tarihinde demiş ki:
bende yeni bir Gandalf vs. Raistlin tarzi bir topic zannettim "Oha nasil yani?" diye bir cevap hazirliodum. Hatta oyleki yanitla kismina hic bisi okumadan "open in new window" diyerek bastim.

Simdi isin gerceginin "hangi kitap serisini okiim?" oldugunu ogrenince bosuna open in new window yapmamis olmak icin bu mesaji yaziorum. Evet gereksiz bir insanim! Bohuhuhuhuhu

[Bu mesaj Jadelith tarafından 14 September 2003 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

seviyorsanız, hiç aklınızdan çıkmıyorsa aşıksınızdır. nereye baksanız onu görürsünüz, ne dinleseniz onu duyarsınız falanda filan. tabii bence.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 15 September 2003 00:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...