Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Telekom / Adsl

Elderon

Öne çıkan mesajlar

Bu adamlar kafayı yemiş herhalde :) yaklaşık 6 ay önce adsl'e başvurmuştum. geçen gün bi mektup yollamışlar. aldım okudum işte sözleşme için gelin vs. vs. diyorlar. 2 ay önce cable aldığım için hiç yanaşmadım.
Sonra ertesi gün telefon açmışlar evde yoktum, cvp veremedim.

En sonunda adamlar sapıtmış dün gece 23:30 da telefon açtılar. dediler alıyormusunuz almıyormusunuz. bende bilmem bakarız dedim kapattım telefonu :p

şimdi size birşey sormak istiyorum, adsl'i almayı düşünmüyorum ama portu üstüme alıp daha sonra bir arkadaşıma transfer edebilirmiyim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Elderon adamlar zevkinden aramıyorlar 2004 e kadar ne kadar ellinde ne varsa atmak istiyorlar çünkü ondan sonra fiyatlar düşecek ve rekabet ortamı doğacak daha işyi hizmet gelicek beinm fikrim almaman zaten kablon va ronlan idare et 2004 kadar.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl
Sosyal ağlarda paylaş

Eno bide beni aramadılar o tapılası insanlar.

Cable warsa pek gerek yok amaa.
2004 e kadar bekleyimde demeyin çünkü hık deyince 2004 1 ocak günü haydee adsller geldi hanıııım diye bağırıp sepet sallayana vermicekler adsl'i yinede hazırlık altyapı testler sıralar vs vs onunda az işi yok değil.
Ayrıca gvenmeyin öyle abijim Superonline ISDN hizmetine 512MB sınır koymuş ne işime yarar benim 512mb aylık transfer git işine yahu[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

adsl yaramaz valla.
cable aldım, modem'ine para saydım. ilk üç aylık fatura daha gelmedi, bugün yarın gelir.

Şimdi o faturayı ödeyip cable ı iptal ettirip, tekrar modem üyelik vs. vs. bana baya pahalıya patlar.

sona kalan dona kalır ehe.
ultratv'den de memnunum zaten şu anda.

port devir edilmiyorsa geçmiş olsun :p
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar eğer adsl kullanmadıysanız lütfen adsl kötü kablo daha iyi gibi yorumlar yapmayalım kullananlar yaparsa bu yorumu daha bilgilendirici ve yanıltmayıcı! olur.

Benim bilgisayar ile ilgili hertürlü konuda çok güvendiğim bir arkadaşımda cable dan adsl e geçti çok daha memnun ve bildiğiniz gibi bölgesel olarak değişimler oluyor.

Sadece fiyat ve bağlantı bilgileri konusunda yorum yapalım lütfen.[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
İnsanlar oturduğu yerdeki adsl durumunu söylemesi oldukça doğal ve birçok yerde adsl şuan çok kötü durumda.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 14 September 2003 01:06 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar eğer adsl kullanmadıysanız lütfen adsl kötü kablo daha iyi gibi yorumlar yapmayalım kullananlar yaparsa bu yorumu daha bilgilendirici ve yanıltmayıcı! olur.
[hline] V ò d à n

Arkadaşım 256k'lık adsl bağlantım var ofiste, evdede 64k cable var. ama Şunu söylüyorum ki evde ki cable'dan daha çok memnunum. Adsl'den daha sorunsuz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...