Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

böylesini görmediniz sanırım ?

endless_night

Öne çıkan mesajlar

millet o kadar birilerin lvl kasmasını kıskanıyoki neler yapıyolar 0_o adamları sırf partye almadık diye ikinci charı alıp gelen sonra cafe den arkadaslarını cagırıp bizi ex kastırmamak için yaptıklarına bakın burası cw spotu ve cektigi seyleri nerden getirdiginiz dusunun bu kadar hırs yapmıs adamlar .... yorum sizin :(

bu arada getirdi seylerin içinde falconda var onun ss almadım bu getirdikleri heryesi lureye katıp kestik adamlar yılmadan 1 saat boyunca devam ettiler ....

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 12:03 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben diyorum humanligin civisi cikti. adamlar artik isin cikini cikardilar. Mutluyum huzurluyum. 1 haftadir orcum ve orclugu gittikce daha cok seviyorum.

---------------------------------------------------
Name: LovelyGirl&CotiLove
Class: Shadow Knights&Arch Mage
LVL: 70&63
NP: 179xxx &102xxx
Clan: BadCompany&Clansiz:)
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ben diyorum humanligin civisi cikti. adamlar artik isin cikini cikardilar. Mutluyum huzurluyum. 1 haftadir orcum ve orclugu gittikce daha cok seviyorum.

---------------------------------------------------
Name: LovelyGirl&CotiLove
Class: Shadow Knights&Arch Mage
LVL: 70&63
NP: 179xxx &102xxx
Clan: BadCompany&Clansiz:)
Server: Ares

sen cok dedin karus ol diye ex kasamam ordaya giderse demistim sana ama baska care kalmadı burda bu sekilde kasamıyoz orda party bulamayız en azından sinir olmaz ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...