Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanal Kart ile ilgili ufak bir soru

Phlox

Öne çıkan mesajlar

merhabalar, az sonra garantiye gidip şu sanal kart işini halledicem ama az önce bir şubesini aradım kafama birşey takıldı. sanal kart kullanmanız için kredi kartınız olması lazım bu da başvurduktan 10-15 gün sonra elinize geçer dediler. arkadaşım da direk vadesiz mevduat hesabı açtırıp sanal kartı aktif et , kredi kartı falan gerekmiyor dedi :) hangisi doğrudur ona göre çıkıp hallediyim şu işi. açılan konuları arattırdım kesin cevap bulamadım, varsa da şimdiden afedersiniz :)

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 13:13 tarihinde, Phlox tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bak senin için en mantıklı olanı söylüyorum onu yap =)
Paracard alıcaksın Garantiden.
Paracard nedir ?

Paracard Garantiden alınan Visa Electron kartın garantisel sekilde adlandırılmış seklidir.
Paracard almak için en yakın garanti subesine gidip Vadesiz YTL hesabı açtırmak istedigini sölüyorsun.
Onlar sana hesabını açtıktan sonra eline sarı veya kırmızı olmak suretiyle bir hesap cüzdani veriyor.
Ve he internet üzerinde kullanabilecegin hem de alışverişlerinde kullanabilicegin bir paracard ın oluyor.
Para yatırmak için bankaya gidip hesap cüzdanını vererek gişelerden işlem yapıyorsun.
Sonuç : Paracard güzel,Ne kadar para o kadar harca.
Kredi kartı sux olabiliyor bazen..

Paracard'ın sana gelme süresi min 1 max 2 haftadır.
Eger istanbuldaysan daha kısa sürede de gelebilir pektabi =)

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 13:59 tarihinde, Eternal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sanal kard için hesap yeterli,nerden biliyorum bendede sanal kard var ordan :).Birde sanl kredi kartı var onun için kredi kartı lazım onuda yazmış arkadaşlar zaten.
Gerekli olan ccv ,son kullanma tarihini kartı yaratınca göreceksin zaten.Birde kart mastercard haberin olsun.Hesaptan paranı aktarıp kullanıyorsun.
Paracard işine gelince hesabı açtıktan sonra sana 1 hafta içinde falan gönderiyorlar zaten ama sanal kartı aynı gün kullanabilirsin hesabı açıp dikkat et hesabı açarken internet bankacılığınıda açtırmak istiyorum diyeceksin

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 15:32 tarihinde, jagd tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...