Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Notebook ve wow

Remus

Öne çıkan mesajlar

Elime biraz para gecti ve MSI MegaBook M635 tipindeki notebooku almak istiyorum fakat alma nedenim wow oynamak olucak (yani 1incil nedenim :)) sizce aliyimmi rahat edermiyim.

http://www.mavibilgisayar.com/katalog/

buda link su anda en sol ustte (haha minibusun yanindaki apartman hesabi yaptim birazda olsun )
Sosyal ağlarda paylaş

bende evde pek kalamadığım için laptop almak istiyordum ama yazın evden pek çıkmayı düşünmediğim için masaüstü bilgisayarımı yenilemeye karar verdim (hem evdeki diğer kullananlardan da kurtulmak için ehi). eğer geçici bir süre için istiyosan alma derim ama alıcaksan da 1ghz ram olsun en az ve çakma ekran kartı olmasın derim
Sosyal ağlarda paylaş

bende hp nx8220 var türkiyedekilerden farklı sanırsam 512 deil 1gb ram'i var-2.13 centrino bi ddr2 ram 2mb hede bellek falan war..wow'da oynuo-dungeons and dragons'da oynuo (daa çok konfigrasyon istio wowdan die yazdım) ben de seyahat falan edecem die almıştım bunu..ama seneye 8gb ram'i olan canavar bi laptop çıkmış onu alacam o ayrı :D

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 20:12 tarihinde, Darqainu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...