Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu oyuna dikkat

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

İyi ki bi ultima demişim bee,patide amma Uo adamı varmış,benim haberim yok auahauaha!Yemişim knight yaa 7-10 yaş bebelerine hitap eden bi oyun.Nesi bağımlılık yapar onlara,babaları para vermez onlarda internet kafeye gidemeyip oyunu bırakırlar işte.Esas sorun evli olupta veya benim yaşımda hala online oyun oynayanlarda,kaç tane insan tanıyorum evli olduğu halde sabahlara kadar oyunlar oynayan etrafımda..

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 23:35 tarihinde, A-R-E-S tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bunu soylemekten uzgunum ama ben ko bolumune sinirlerim bozuldugu zaman gulmek icin giriyorum yani o derece gereksiz buluyorum...eskiden kisa bir sure icin bos durdugum zamanlarda ko ya baslamistim ve o zamanlarda yine o gereksiz kisilikler olmasina ragmen,, terbiyeli,dogru durust oyununa bakan,gercek oyuncularda vardi.Birakmamin sebebi son zamanlarda o gereksiz insanlarin cogalmasiydi.Oradan erken kurtuldugum icin mutluyum.Ayrica anlamadigim sey KO gibi bol bugli,insanlarin oyunun icine batiran adamlarla dolu bir oyuna hala nasil para veriyorlar onuda anlamis degilim...tabi zevkler ve renkler tartisilmaz ama yinede bana cok sacma geliyor.
Ayrica Ultima nin yeri kalbimde ayridir.3 sene once falan biraktim fakat hala hasretini cekerim o zamanlarin ;.(

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 23:51 tarihinde, Elan_Morin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bak okuyosunuz ama anlamıyosunuz;

Darkrider demiş ki;
knight online zaten aşırı derece iğrenç bir oyun , oynayanların %95'i daha da gereksiz

Ben demişim ki;
5%'lik kısımda olsam bile yukarıdaki tipte mesaj yazabilen bi insanın ne derece "gerekli" olduğu konusunda düşünürüm.

Ben burada KO oynuyorum diye oyunu savunmaya çalışmıyorum. Anlatmak istediğim konu, kişileri "oynadıkları oyundan" dolayı ( KO demiyorum) gereksiz bulduğunu belirtmen çok tuhaf.

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 04:50 tarihinde, Murtaza tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Darkrider demiş ki;
knight online zaten aşırı derece iğrenç bir oyun , oynayanların %95'i daha da gereksiz

ilginç. koyu vs.yi bırakıpta kurdugun cümleden giriş yaparsak eger ne kadar mantıksız , anlam taşımayan bir cümle kurdugun belli oluyor. igrenç -> daha da gereksiz. başka bir çerçeveden bakarsak senin yaptıgın oynayanlara ve oyuna hakaret oluyor eleştiri degil her ne kadar hakediyor olsalar bile. ayrıca bir rastaman evladı olaraktan kafamın thy uçaklarıyla takıldıgı şuan itibariyle senin gerçekten gereksiz yorumlar yapan gereksiz bir insan olduguna inanıyorum belki buda beni gereksiz bir insan yapar ama nede olsa hepimiz gereksiz degil miyiz? diyerekten iade-i hakaret eylemiş oluyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical
pati § 23 Mart 2006, Perşembe - 23:29 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

vallahi bilemiyorum. Bugün serviste dağdeviren soyadlı ayımsı bi çocuk knight online konusu açılınca kendini kaybetti çok güçlüyüm diyerek aracı terketti. Nekadar gerekli bilemiyorum:).

Ahah olaya bak, komedi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...