Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares'te artık Orc eziciligi

fiyakatr

Öne çıkan mesajlar

vallahi ne yalan soleyim ORC olmaktan hic mi hic sıkılmadım. sadece 24 saat oldu orc sideya geceli ve cogu kisiden hosgeldin turunde mesajlar aldim ve bunlarin cogu czde yuzlerce kes kapistigim tipler.

Daha cıkıpta bir pk partisine girmedim. 1 saat human arkadaslarimi duffladim sadece. Su var humanlar areste ezici bir cogunlugu var. ama bu ezici cogunluk savaslarda sadece aktif olarak kristal alti bekliliginden kaynaklanan bir olay. yeterli sayida humanin bu tarafa gecmesi ile ve savaslarda daha mantikli bir strateji islenecektir. onceleri asga raibayi surekli elde tutmak ile baslayacak bu olay yakin bir gelecekte piana baskinina kadar giden bir yolu acabilir.(onemli not bugune kadar orclar piana da bless gordugu olmamistir en azindan ben oynarken gormedim.)humanlarda bu yoldan gitmistir ke geldiginden beri dogru duzgun breth baskinlari ancak son 1-2 ay zarfinda olmustur.

Son bir nokta neden humanlar orc olmak ister?
1)her serverda oldugu gibi orclar her zaman daha profosyoneldir(sahsi gorusum)
2)pk yaparken yuzlerce kisininin ks yapmasina maruz kalmazsiniz
3)ex kasarken agagiller basinizdan ayrilmaz
4)senelerdir humansiznizdir elinize ne gecmistir ?
5)human tarafinda dogru durust arkadasiniz kalmamis(ya oyunu birakmistir ya da yok denecek kadar az gelir)
6)ve insan yesil insanlarin dunyasini gormek ister.
Sosyal ağlarda paylaş

Orcların üstünlüğüne inanan c.tesi sabaha karşı(pazara bağlayan) savaşa gelsinler..yol oluyo orclar yol!!
orc oyuncuların geneli çoluk çocuk çok azı iş güç sahibi yetişkin ama humanlar genelde çalışan kullanıcılardan oluşuyor.orclar hala eziliyor arkadaşlar...humanların tek sorunu 1 orcu kesmek için 20 tanesi peşine düşüyor:)))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...