Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ehm..Bende gideyim artik :)

Leath

Öne çıkan mesajlar

eveet,en sonunda yaz tatili bitti,OSS gibi bir sinava girmek zorunda oldugum icin bilgisayari kaldiriyorum.Ders cali$irken konsantrasyonumu zor ayarlayan bir ki$i oldugum icin bilgisayar gibi bir faktor olursa kotu sonuclar olabilecegi icin boyle bir karar verdim.Pek gerekli degildi aslinda bu topic,paticikte olupta icq listemde olan cok az ki$i var,yinede "bi aralar leathas diye biri vardi,nereye gitti?" gibisinden bir soru aklinizda olu$ursa burada cevabini bulabileceginizi dusundugum icin yazdim.Gelecek sene goru$mek uzere,bye :)[hline]Ranger : Druid : Nightshade(Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

Walla şans cok önemli

1.hangi okulda gireceğin

2.o gün hasta olabilitesi

3.Başına kötü bir şey gelebilitesi (vefat gibi) Allah kimseye göstermesin

4. Cevapları kaydırabilitesi

5.su içerken formunun ıslana bilitesi

Daha vardır..

ayrıca şıklardada şans ola biliyor bazı sorularda[hline]Şu imzaları kaldırın yaw

bide çöpü kapıcıya verin !!!
Sosyal ağlarda paylaş

bende artık lise2 ye giedeceğim için bende kısıtlamalara gidecem artık haftaiçi pc 3 hafta sonu 5 saat açık kalacak[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak hafif tüyo wereyim
1. si çok kasma sınawdan sonra göreceksinki yarısı kadar bile çalışmış olsan gene aynı puanı çıkarırdın
2.fazla hızlı girişme sonlara doğru energy kalmıyor (benim gii günde 1000 soru üstü diye kafayı yeme )
3.Paranoyaklaşma korkma manyak sorular çıkmaz
4.Dershane sınawlarına fazla takılma moral bozma çünkü genelde paket sınaw olur o sorularda genelde baba sorulardır.
5.Kimseyle sidik yarışına girme (ama hava atabilirsin)
6. Karı-kız olayına fazla dalma
7.Diploma ortalamının yüksek olması için çalış (lise son genelde 5.00 gelir zaten )
8.Hastalanmamya gayret et.
9.kesinlikle hap uyarıcı alma bi hafta sonra tüm o yorgunluk birikmiş olarak seni knock out edio (tabi nescafesiz ders çalışılmaz oda ayrı mesele)
10.Kendine güven
11. sınawdan önce öle dandik programları ve yazıları okuma "işte sınaw stressi yenmenin yolları , sınawda yapılması gerekenler vs vs" bunlar daha çok stresse sokar.
12.Arkadaşlarınla dolu dolu yaşa çünkü bir çoğunu bi daha göremeyebilirsin.

Umarım başarılı olursun..
Sir Lancelot[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
CaPuLeT, 06 September 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
senko, 12 September 2003 15:04 tarihinde demiş ki:
bende artık lise2 ye giedeceğim için bende kısıtlamalara gidecem artık haftaiçi pc 3 hafta sonu 5 saat açık kalacak[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.

olm saçmalamayın ya.hayatınızı yaşayın.ne hafta içi beş hafta son 10 falan.kontör'e bağla bari.daha lise 2'desin.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle de war ki
2. dediin gibi bir durumda okul hayatım
we az çalışıp kazanıcaıma
çok çalışıp 3. ymüş gibi derece ypamak daha cazip gelio :p
ilk 500 ws.. demiorum
ama seneye fizbozla otlamak istiorum :) raha[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

fiz ancak senin dediğinde bir de int. modifier gibi oldukça önemli bir etken var bence.

kimisi 5 saatte anlar, kimisi 30 dk da.. mesela tanıdık bir arkadaş (fazla zeki, deliliği de var hafif) günde ort. 50 soru çözerek (ki çözdüğünü iddia etmiyor, aynı dersaneye giden başka arkadaşlar da yalan söylemediğini söyledi) türkiye 450. si mi ne oldu.

tabi bunun gibiler çıkar, önemli olan sistemli ve düzenli çalışmaktır. ha benim gibi dikkatsizlik hatası yapıp her öss denemesinde (daha 1 tane olduk ama) 15 puanınız gidiosa bol soru çözün en başlarda, ben de öle yapacam. sonraları alışır insan zaten..[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

SAY ısalcılar ÖSS nin ağzına sıçtılar.
tüm mühendislikleri yazıyorlar açıkta kalma korkusuylada TÜM EA daki işletme/iktisatda yazıolar hopp EA patlıyor.

Sistem sıçtı resmen
o yüzden iyi çalış
nasıl bağlandım konuyu ehe[hline]
[b]|Re'nhart Comm. Inc. A.Ş. T.C. Flc. Ltd.|
Icewind J.Crown ‹‹* MauL[b]
Sosyal ağlarda paylaş

'Hadi ben de gidiyorum-eyvallah' adlı threadi açmamak için kendimi zor tutuyorum çünkü paticik'e bu yıl pc'yi kaldırsam bile ortalama 100 kere uğrayacağımı biliyorum,ayıp olmasın :P[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...