Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günün Komigi

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

said:
Estel_Anorien, 12 September 2003 00:04 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar 5 i 6 yapsalar bile carrefourun salaklığını değiştirmiyor ki. ulan 10.000 indirimden ne hayır gelir ya ? :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

1,2,3 ve 4 de yazabilirlerdi 6 yerine.. o zaman esaslı bir indirim olurdu eh.[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 12 September 2003 00:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten ilerideki planlarımda yok matematik , mühendislik cart curt. o işlerle pratik zekası olmayanlar uğraşsın :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

tamam inceledim 6 fake de anlamadım yahu? carfur böyle bişey asmışsa salak bir durum da biri değiştirmişse fotomontaj ile rengi tutturamamış :)[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

Pratik zekalı insanlar sosyal bilimlere daha yetenekli olurlar hazırcevap oldukları için. O yüzden avukatlık vs. gibi işlerde başarılı olurlar.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

Hukuk nosyonun olacak ki sana ve müvekkiline karşı bi argüman geldiğinde "uygun" bir cevap verebilesin. Yoksa gerçek hayatta davalar eli mekbil gibi işlemiyor.

Piknik sepeti : 7 milyon. Yok be o kadar da eski olamaz o resim.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

axe hukuk nosyonunun gereksiz olmadığını söylemedim ayrıca ali makbil izlemiyorum. bu arada hukuk nosyonunu bilmen önemli tabiki fakat hukuk nosyonu içinde bir antitez üretip kendini çabucak savunmanda önemli.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...