Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günün Komigi

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

iki adet resim geldi internetten birisi carrefourun salaklığı bakınız:

Digeri ise penguenden alınmış bir karikatür ki buna çok güldüm

[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

[Bu mesaj Estel_Anorien tarafından 11 September 2003 23:19 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

ilkide gözüküyor mu? Bende ilki gözükmüyor ama ftpden açtığım zaman gözüküyor. Burdada yanlış birşey yok ama bende gözükmüyor. allah allah..[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

ahahah carrefour harbi mallar ya ne diyim.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar koca tabelayı hazırladın hiç mi bakmazssın, hadi bakmadın astıkdan sonra da mı dikkatini çekmedi, yok hani çektide düzeltmediysen, biz salak mıyız ? :D

ikincisine laf yok o ayrı bir güzel :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
penguen i seviyorum ya hastasıyım yok böle bişi
krize giriyorum valla görünce bogazdan acaip bi kıkırdama sesi gelerek gülüyorum :)
acaip bi durum söz konusu gülmenin dibine vurduruyo :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar 5 i 6 yapsalar bile carrefourun salaklığını değiştirmiyor ki. ulan 10.000 indirimden ne hayır gelir ya ? :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Estel_Anorien, 12 September 2003 00:04 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar 5 i 6 yapsalar bile carrefourun salaklığını değiştirmiyor ki. ulan 10.000 indirimden ne hayır gelir ya ? :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

6,900 / 5,990 olucak yane
10,000 indirim degil
910 bin lira indirim[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

farketmez arkadaşlar 910.000 liralık indirim yapıp sürümden kazansan kazansan kazanacağın para o eşşek kadar tabelanın ücretini karşılamaz.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...