Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başlangıç ve ilk deneyim :P

yevaud

Öne çıkan mesajlar

Download gece bitmiş 04:30 da uyanınca farkettim hemen oynamaya başladım :P Eclipse serverında başladım karakter yaratma ekranında skill secicem die beklerken direk classlarla karşılaştım önce trader sonra smuggler en son commando açtım biraz oynayıp öncekileri sildim şu an commando duruyo merak ettiğim diğer skilleri nerden öğrenicem mesela Elder Carbiner lar geziyo şehirin içinde Mos eisley imperial şehri galiba gelip Stormtrooperları öldürdüler sabah sabah
görev veren terminalleri çözdüm azçok mission terminaller destroy/deliver görevleri veriyo combat classlar için galiba
bide Explorer/entertainer mission terminaller wardı bunlarda o classların görevleri herhalde esas merak ettiğim başlarken seçtiğim klasslardan hangisini seçsem Crafter ağırlıklı olup istediğim zaman kenardan köşeden birkaç imperial öldürebilirim ? crafterla başlayınca Craft tool veriyo ama diğer classlarla başlayınca vermedi nasıl satın alabilirim satın alınca kullanabilirmiyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

dostum 9 prof var...
sadece bunlar olabilirsin..ama tepemde şu yazsın diyorsan bas community'e orda sec üstünde yazmasını istediğini..ama sadece üstünde yazar..bunu bil..o kadar..

şu anda sadece commandosun..ötesi yok..lvl56 olunca roket rifle alırsın 48de launcher pistol..

xp kasmak için kaaykte büyük ağaçta lvl1 de barın yanında bi adam var..woki öldürme misi veriyor 10k xp..çok çabuk lvl atlarsın..uraşma dier questlerle zaman kaybı..ama oyunun karakterlerini görücem diyorsan lafım yok..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...