Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ronaldo fenere

Redogski

Öne çıkan mesajlar

satması ya da satması ayrı mesele takımı.
fenerin avrupada başarılı kaç yabancısı olmuştur.cidden bilmek istiorum.
benim anlatmak istediğim başarı.futbol çapındaki başarı.
kulubün yöneticileri maldır,adam satmıştır kulübü,kazık yenmiştir,hortumlanmıştır.beni ilgilendirmez.

al ronaldo da gelsin aynı şey.bence tabi bu.
bence bu sorun takım havasından kaynaklanıo fenerin ki yoksa bende isterim adam oynasın başarılı olsun.

[ Mesaj 14 Mart 2006, Salı - 16:09 tarihinde, malik tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

alakası yok.bence fenerde iş bitirici adam gibi bi forvet yok.sol açık falan oynatıosunuz tuncayı.anelka zaten fos.
hücum ve sağ sol back adamları lazım.bi de fener biraz durgun top oynamayı bırakmalı.

yani sen avrupada bi milan kalitesinde bi kadroya sahip değilsin ki başarılı olasın.amacın da buysa bu sağlam orta sahaya hırslı bi iki forvet takviyesi lazım bi şey.
tabi hepsi kişisel görüş.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelkaya adam gibi ortam hazırlamazsan adam ne yapacak?Şimdi defansı başarılı buluyorsun o zaman sen.Ben Fenerbahçeliyim ve bizim defansımız Türkiye şartlarında bile kötü bir defans.Sen sürekli gol yersen, geriden top çıkarıp oyun kuramazsan, forvete top nasıl gelecek?Hadi forvet topu kaptı orta saha destek vermedikçe nasıl pozisyon bulacak.Orta saha defans güvenliği olmadıkça nasıl pozisyon hazırlıcak.Fenerbahçe sürekli forvet alıyor ne işe yaradığı görüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

kanat adamlarınız defansta geride kalıo.backler.
çıkıolar gelmiolar.
göbeğiniz berbat derecede kötüydü artık aralarında anlaşınca çoğu sorun kalktı ki fenerin defasnını göbeğini başarısız falan görmüorum.biraz daha da ii olurlar bence avrupada oynaya oynaya.

@fistan:anelka fos neden çünkü bu eleman istikrarlı değil.eski avrupada kalitesi yok.arada bi yeteneğini ligde konuşturuo de yemişim onu..hala bitirici değil.ve zaten avrupa hakkında konuşuoruz.

keza alex de öle,elamanında röveşatası var baya sağlam.de avrupada o da istenileni veremedi.
bu iki ikilinin adam gibi oynadığı bi deplasmanda milan maçı gelio bana tanıdık.

istikrarlı değilsen avrupada ne kendin tutunursan ne de takımını tutundurursun ozmanda fos derim ben adama.ki alexe hala diyemiorum bunu ümitvarım avrupa konusunda ondan.

[ Mesaj 14 Mart 2006, Salı - 16:45 tarihinde, malik tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

anelka istikrarlı.kanat adamlarımız defansta geride kalmıyolar.beklerimiz çıkıp geriye dönebiliyolar.en az gol yiyen takım.göbeğimiz en çok top çalan ve en fazla isabetli pas atan yer.forvetimiz bitirici.en fazla gol atan takım.

siz öyle diyosunuz diye bizim defansımız, anelka'da kötü olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

:)
ben avrupada başarılı olabilecek bi forvet mantalitesinden söz ettim.

e lig de bu adam tıkanıosa avrupada bi şeler yapmak babından "hadi anelka,yürü la " vs tarzı oyun tarzlarını benimsedi fenerbahçe.
de abardı.

gruptan çıkamayan bi takım.çok gol atmış bi forvet..
değil öle en çok gol atmak bitiricilik falan.

onun dışındada hala backleriniz türkiye standartında ii,ve hala forvetleriniz avrupada al anelka yürü anelka tarzı top oynuor.
sonra çok gol atıor falan anelka.peh.
en çok gol pozisyonu kaçırma oranı istatsiğide yapılsa şampiyonlar liginde,insanlar peşin hükümlü vay bee neymiş adam 5 gol attı höh demesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

türk oyuncu vardı da biz mi alıp koymadık.
yeri geldi cl maçlarında diğer takımlar 2 yerli oyuncuyla başlarken biz 2 yabancıyla oyuna başladık.

anelka'da pası aldımı pozisyona girebiliyor.yok öyle bişey.beşiktaş maçındaki penaltı pozisyonunu, milan maçındaki penaltı pozisyonunu hatırlatırım.psv maçındaki pozisyona girip alex'e attırdıgı golü hatırlatırım.

[ Mesaj 14 Mart 2006, Salı - 17:02 tarihinde, Fistan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da Ronaldo'yu alamayız gibi geliyor ama...
Tebrik ederim 2 dakika içinde sırf Fenerbahçe'nin alabilme ihtimali var diye Ronaldo'yu rezalet oyuncu yapmışsınız :)

Ronaldo'dan bahsediyoruz burada başka bir oyuncudan değil bir an için hatırlatmak istedim. Hani şu bilmem kaç kere dünyanın en iyi futbolcusu seçilmiş, italya ve ispanyada gol krallıkları yaşamış, dünyanın hala adından en çok bahsettiren ve Brezilya milli takımının forveti olan Ronaldo'dan...

Sadece satılacak Ronaldo formaları bile o transferin %50'sini karşılar
+ Saraçoğlundaki kombine satışlarını düşünemiyorum bile.
+ Anelka - Ronaldo ikilisi gibi bir forvete sahip olmak ne kadar takıma kısmet olur tartışılır.

Tabi ki Ronaldo alınırsa (ki ben hala ümitsizim) o kadarla kalınacağını sanmıyorum sonuçta Aurelio seneye Türk vatandaşı oluyor, Nobre ve Luciano ile sezon sonu yollar ayrılıyor. Yani en az 3 yeni kontenjan olacak yabancı oyuncu için, e bütün bunlara seneye 100. yılımız olduğunu ve bütçemizin 100 Milyon Euro olduğunu da eklerseniz olabilecekleri tahmin edebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

fistan bu yaz sana odev, otur futbol nostaljiden sergeni felan izle evladim, donunce sozlu yapicam.

konuya donersek, ronaldoyu bilmem izliyo musunuz hala ama adam bitmis. sergen daha iyi durumda ronaldodan su an onu soyleyeyim. sifir adam dibe vurmus, cok uzuldum ben de.

roberto carlos daha iyi transfer olur.

[ Mesaj 14 Mart 2006, Salı - 17:16 tarihinde, Dela tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...