Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geleneksel pepeleksel halısahasal maç 4 final edition

sabonis

Öne çıkan mesajlar

bir taktik daha vereyim karşı takıma, avans olsun.
son 2-3 maçtır sakatlanana kadar süper oynuyorum. evet, ne yazık ki sakatlanıyorum sürekli. hepsinde de top sakatlıyor. hm, 2 önceki maçta cinsel organın gazabına uğramıştım ve 10 dakika içerisinde 6 gol yemiştim. maç 7-1'den 7-7'e gelmişti. son 10 dakikada kasmıştık da berabere bitirmiştik sanırım, eohe. bir önceki maçta da ayağa top gelmiş baş parmağım davul gibi olmuştu. yine peş peşe goller yemiştim.(baş parmak hala şiş gerçi, bakalım bu maçta ne yapacağız)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eno, 11 September 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
Ya urzanın üstüne neden bu kadar çok gidiyorsunuz? adam yanlış kalelere mi gol atıyor nedir yani eheh :)[hline]Profocio Hosting

valla ben 1 kere oynama fırsatı buldum kendisine karşı, karşı takımda olmasından memnundum diyebilirim. Ama tabi hep böle oynamayabilir.
Ve fakat bütün paticik futbol camiasının dediklerine bakacak olursam onunla aynı takımdan olmak çok da istemem. Demedikleri şey yok valla[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eno, 11 September 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
Ya urzanın üstüne neden bu kadar çok gidiyorsunuz? adam yanlış kalelere mi gol atıyor nedir yani eheh :)[hline]Profocio Hosting

arada =)

ya adam 1.95 lik fizbanı ön libero olarak oynatıyo ..
sora ben boş adama pas veriyorum kızıyo ben onu defans adamı olarak oraya koydum niye ona veriyon ileri atsana diyo
bütün free-kick leri kendi kullanıyo %89 unu halısaha çizgileri dışına atmasıyla meşur

saintjoseph minyatürde yaptıklarını hiç anlatmiyim[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
eno simdi gecen macta karambole urzanın ayagoındaki topa vurdum top aramızda sekti benim kola carptı ama bu işlkemler 1sn içind eoluyo bi anda bilardo oynar gibi top gitti geldi sonra el var dedi koydu topu yere
dedik yahuı ele carpma bu el falan yok kolumda havada degil zaten vücuduma oparalel bu oyun elle oynanmaz dedi orda bi dumur olduk :)

aradan 15 dk geçti benzer posizyon urzanın ele carptı , abi el yok carpma bu bu durumlarda elle oynandı kararı verilmez diye acıklamaya basladı
bi dumur daha geldi bana :)

burda herkes bi anısını yazsın dersek yandık 3. baslıga geçeris yarına kadar :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ya beyler ben keçi sakalımı kestim maçöa kadar biraz olsun uzaması lzm yoksa moral kötü olucak
malum koşarken rüzgarda sakalın dans etmesi motive ediyordu 150 ile giderken süper bir his uyandırıyo da :)

maça deniz otobüsü ile mi gelsem hızlı oluyo ve yorulmuyom ama parası sağllam oluyo :)
bu arada boğa dan sahaya kadar yürümicez işallah?[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...