Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geleneksel pepeleksel halısahasal maç 4 final edition

sabonis

Öne çıkan mesajlar

said:
jankis, 11 September 2003 22:20 tarihinde demiş ki:
said:
jacabo, 11 September 2003 22:20 tarihinde demiş ki:
dela bıze gecsın olsun bıtsın hem ılerde pha ve dela hemde arkada sergen gibi ben warım :p[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

sen phalanx ın takımında deilsin[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)

ben sızdenım cankız[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 11 September 2003 22:07 tarihinde demiş ki:
Kenderleme, Phalanx, Hill, Jankis, Babacum, Urza, Apex, Blaq

Delanoresse, Arcane, Dynamick, Bombacı, Mumu, Sabo, Jacabo, Fizban

budur önerim
ilk yapılan takımlara benzedi işte
[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 11 September 2003 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]

son durum budur
eywallah kender[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 11 September 2003 22:25 tarihinde demiş ki:
Vay bea, annem ne önemli kadinmis mübarek. :)[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]

annen diil de arkadaşın olsa ufak bi küfür sallardım :)
PS: yanlış anlaşılmasın "o hıyarın doğum gününde napıcaksın ki" gibi bişe derdim auh[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 11 September 2003 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehoe taktik niye kastınız be. halısaha maçında herkes koşar kardeşim. ay koşamam edemem diyenler de defansta çakılı oynar. forvet diye bir kavram görmedim ben daha halısaha maçlarında. gol atan adamlar genelde geri de koşar.
eğer beleşe yatıyor, sadece ileride oynuyorsa maç sonrasında bütün boklar kendisine atılır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bombaci nede olsa kale sende biizm takımı bi gör forvette duruyo herkes pres yok pas atıyosun 2 kosup direk sut tekrar pas vermiyolar :)
defansa gelmek yok :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ozm bombaci bak benim taktik tutmustu macta ben defans dan uzun top oynayıp rakip kale agzına dolduruyodum rakip topları anında uzaklaştıramadıgından karambole ya bi orta ya bi sut bikaç calım derken golleri atıyoduk paso :)
sen bana verirsin defanstan ben forvete kaadar sürerim veya uzun oynarım atarız:)
bu arada basına kapalı taktiksel idman yapıyoruz bu dediklerimi duymamış olun[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...