Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geleneksel pepeleksel halısahasal maç 4 final edition

sabonis

Öne çıkan mesajlar

icabında olurum, bi sorun mu vardı :)
ayrıca apex'i defansa koydurturken iyi senin ortasaha oynamanı isteyince "fatih terim mi oluyosun"...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 11 September 2003 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi
size acaip süper bi haberim var
13 eylül annemin dogum günü ve demin babam aradi ki, program yapma yemege cikiyoruz dedi.
ahah
süper ekecem sanirim sizi.
çok pardon ya
salagim, annemin dogum gununu unuttum
versiyon 5 teki ilk kisi olarak ekleyin diyecem artik :([hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 11 September 2003 17:04 tarihinde demiş ki:
icabında olurum, bi sorun mu vardı :)
ayrıca apex'i defansa koydurturken iyi senin ortasaha oynamanı isteyince "fatih terim mi oluyosun"...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 11 September 2003 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]

İcabında biz de Sergen oluruz, koşturup geriye döndürebiliyosan döndür, küstürürsen karşı takıma gider şampiyon yaparım haha. Bu arada Apex defans oynuycam diye kendi sööledi konuştuğum adam, hariçten gazel olayı diil hehe[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 11 September 2003 19:21 tarihinde demiş ki:
Abi
size acaip süper bi haberim var
13 eylül annemin dogum günü ve demin babam aradi ki, program yapma yemege cikiyoruz dedi.
ahah
süper ekecem sanirim sizi.
çok pardon ya
salagim, annemin dogum gununu unuttum
versiyon 5 teki ilk kisi olarak ekleyin diyecem artik :([hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]

senin yerine urzayı ekliyoruz o zmn ;)[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...