Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geleneksel pepeleksel halısahasal maç 4 final edition

sabonis

Öne çıkan mesajlar

• Admin
ben sizin için kaparo yatırıcam karaköy şubenize
...

ne üşengeç heriflersiniz be dicek laf bulamıyorum, cok zor geliyorsa bizim buraya gelin bakırköye burda maç yapalım evimin önündfe saha var 50 milyona kapatırım sahayı 8-8
kişi basıda 3 veriris dier 2 milyonuda ben karşılarım
siz bakırköye deniz otobüsü ile gelirsiniz

ama yok orda oynucaz diyosanızda karşıda kim varsa artık(madem herkes karsıda o yuzden orad yapıyoruz) ozm biriniz gidip yatırsın ben gidiyorum desin buraya ve gitsin yok 25 dakka yok dieri 20 o daha yakın mırın kırın etmeyin adamda zevk kalmıyo ayar oldum şimdi[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bugün çarşamba yarın perşembe gider yatırırsın ozaman hade conem
deneme sınavıan calısıcam yatıramam diye bi mesaj atma o son gun calısmaları biz yılalrca yaptık bikerede işe yaradıgını gormedim :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
nerden aklıma geldi bilmiyorum ben kücükken köyde rahmetli babannem in yanında yazın 15 gün kaldıydım inegimizin adıda cankız dı
neyse cıkan sonuc jankis kaparo mudur kapora mıdır nedşir onu yatırmaya gidiyo
isterse 25 dakka isterse 30 dakka yürüsün bilemem artık biz maç için taa avrupadan anadoluya geliyorsak avrupai oyuncularla maç yapma şerefine erişmenizi sağlıyorsak sizde 2 adım yürüyüp yatırın su parayı[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 10 September 2003 22:06 tarihinde demiş ki:
he bu arada dyna ve sabo,
kapora o.

kaparo deil :D[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)

eh öbür forumda da "kaparo" deyip gülmüştün aldırış etmemiştim de, bu sefer sana gülüp geçiyim bari
L:DL heuh[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 10 September 2003 22:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bakın şimdi avrupa yakasından gidecek olanlar
ben bakırköy civarında oturuyorum
2 yol var
1.si bakırköy metro istasyonundan zeytşinburnu ordanda sirkeci tramvayına binip sirkeci ye gidferis bi balık ekmek yer vapoura biner kadıköy yaparız sonrada boğaya..

2.si bakırköy sahile gidip deniz otobüsüne biner kadıköy e gideris ordan ben yolu biliyorum boğa ya yürürüs orda zaten anadolu tayfası ile bulusacaz birlikte gideris[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...