Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geleneksel pepeleksel halısahasal maç 4 final edition

sabonis

Öne çıkan mesajlar

maç saati: 19.30 - 20.30
maç yeri: kalamış (dereağzı, 3 maçı da yaptğımız yer)

şimdi efenim takımları kurmuştuk ama urza'nın gelemeyecek olması (sanırım gelemiyo emin diilim) bizi başka takım arayışlarına itti. Çünkü arkeyn ve fizban beyler eski takımları tarafından mıknatısla çekildiler. Bunun üstüne martı vs kurbağa derbisi tekrarlanacaktır.

Ninja Kurbağalar: Dela, Apex, Mumu, Dyna, Bombacı, Blaq, Sabo, Melancholy
(Bizim eskiden giden 2 adam yerine melancholy ve bombacı geliyo.)

Kalvari Martılar: Arcane, Fizban, Phalanx, Hill, Babacum, Jankis, Kenderleme, Jacabo
(gimli ve coldwind gibi geyiğine oynayan arkadaşların olmamasıyla yerlerine yeni transfer yapan martılar da ahanda böyle.)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj fizban tarafından 10 September 2003 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Maç yeri ve tarihi hakkında en ufak bi fikrim yok ama kesin gelecem izmirde yapın gene gelirim :)

Ha bu arada ben apex lerden olcaktım :( ya neyse diğer topiki okuyamadım aksiliklerden dolayı. Hatta şu aksiliklere bir bakın da yardım edin dimi? :) http://www.paticik.com/forum/view.php?id=43761
En azından rakip kalede kova aman liq varmış. Yırttık gene.. hehe[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BombaciMulayim, 10 September 2003 10:20 tarihinde demiş ki:
maç yerine nasıl gidileceğini anlatırsanız sevinirim.
bir de eldiven sorunu vardır. bende eldiven yok. saha sahipleri, görevlileri filan sağlıyor mu eldiven gibi şeyleri veya aranızda birilerinde var mıdır?

topu ödünç alacağım arkadaştan eldiven de ödünç alabilirim. maç yerine nasıl gideceğin ise nerede oturduğunla alakalı. en basiti kadıköye gel, kadıköyden toplu gidiş olucak zaten her zamanki gibi[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

delikanlı kaleci eldivensiz oynar eşitsizlik çıkarmaz :P
melancholy ve dynamick bakırköy tarafından gelecek diye biliyorum onlarla birlikte gelirsin sen de.
ayrıca sabo en yakın sensin sanırım şu kadroda sahaya 25 dakka dediğin bişey değil ki hem bi temiz hava (?!) almış olursun :)[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...