Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bioware mmorpg yapiyor

Sylian

Öne çıkan mesajlar

KOTOR dönemin de yani Star Wars konulu bir MMO yapacaksa bile Lucas'tan böyle böyle diye izin ve patent almalı.

Ama şu anda SOE'nin elinde SW.Yani bunu yapması için ya SOE'den daha fazla verecek Lucas'a, yada SOE'yi ikna edecek ve SOE bu pazar'dan tazminat vererek çekilecek veya Lucas anlaşmayı bozacak Bioware'e verecek olmadı son çare Lucas ile anlaşacak gidip SOE'den SWG'Nin kodlarını satın alacak ve iş bitecek.

Her şekilde 0'dan MMO yaparım piyasaya sürerim yari fiyatına gelir :D

Yani olmaz SW dünyasında oyun

Ama Bioware RPG'i becerebileceğini kanıtlamış bir firma ve ne çıksa ben oynarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iyi de su an LA ile SOE arasindaki anlasmayi bilmiyoruz ki ustelik LAde marketing ile ilgilenen kadin 5 yil icinde swg2'yi gelistirecegiz dedi.

Gerci bioware kotor 1-2 yapimi sirasinda Lucasartsdan cok cekti.Lucasarts'in ne kadar dandik bir firma oldugunu biliyorlar bu yuzden bir daha LA ile birlikte oyun yapmaya yanasmayabilirler
Sosyal ağlarda paylaş

kotor online'ın bence şu anki swg den bir farkı olmaz her yer gene jedi dolar ki zaten o zamanlarda jedilar da fazla oldukları için sorun olmaz bu kimse de az ama öz olmalı diyemez artık ama bence daha değişik birşey olsa daha güzel olurdu. böyle fallout tarzı nükleer savaş sonrası dünyada geçen bir mmo ya da ben aslında blizzarddan starcraft online bekliyorum da sanırım onu yapacak olsalar bile bu wow'la uğraştıklarından en erken 5 sene içinde flm olur. neyse bakalım bioware nasıl bir oyun yapacak ki bu aralar oyun kıtlığını düşünürsek çünkü kim ne derse desin bütün mmo lar bir tekdüzeliğin içine girdiler yenibirşey veremiyor hiçbiri. bu da oyunucuyu kopartıyor ortamdan. daha yeni fikirler ve orjinal oyunlarla gelmeli yapımcılar bence. hep birbirini takip eden aynı tarz oyunlar sıktı artık
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard ta bu karari veren adamlarin hepsi %100 mal starcraft ghost ii super vs olcak ama bilgidi yoldan gidip duzgun saglam bi startcraft cikarsa yeni versiyon bi starcraft hem fanlarini sevindirir hemde ghostun 4354 milyon kati satar oyun piyasada gidio ne yapio ....beni basa gecirseler daha ii gitcem dicem olmaz bu yoneticilerle :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...