Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"hayvanseverlere"

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Hayvanlarin, altina imza atmadiklari ve atamayacaklari haklarini savunan,
Hayvanseverligi, zavalli hayvanlari apartman dairelerine, balkonlara, odalara kapatmak ve günde 3 ögün yemek vermek sanan,
Vejeteryanligi marifet, farklilik veya basari sanan, her firsatta bunu vurgulayan,
Kendi sacma sapan dogrularini, doganin kanunlarindan büyük gören,
Sadece daha üstün varliklar olduklari icin, "o cok sevdikleri" hayvanlara kendilerini sahip ilan eden (ki gözümde köleliktir bu),
Bu sahip olduklari hayvanlari kendi ego tatminleri icin güzellik yarismalarina, kosu yarislarina sokan veya genel olarak bilimum sidik yarisina alet eden,
Isi gücü gösteris olan, örnegin kürkü protesto ederken dudaklarinda balina yagindan yapilan ruj olan,

Insanlari sevmiyorum, sevmeyecegim. Icimden geldi sadece, yazayim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bende hayvanlara öyle elbise felan giydirenleri sevmiyorum. Zaten kürkleri, petlerin her daim sıcak kalabilmesi amacıyla var. Birde sen tutupta hayvana elbise giydirip onu bir petten ziyade paylonçaya benzetip birde gelip ben hayvanseverim dersen yuh artık ali sami derim bende o kişilere. Petlere bakmak önlerine bir tas su ve bir kap yemek vermekle olmuyor bunu her zaman söylemişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sahip olduklari hayvanlari kendi ego tatminleri icin güzellik yarismalarina, kosu yarislarina sokan veya genel olarak bilimum sidik yarisina alet eden,
Isi gücü gösteris olan,

aksine guzellik yarismasi neysede, agility i schutzund gibi spor dallarina tesvik edilen ve calisan kopekler cok daha sosyal ve mutlu olurlar.

ki sadece zamaninda " iş kopegi" sifatiyla uretilen bu irklarin aksine evin icinde hanimis benim kopegim diye minciklayip simartmaktansa bir spor dalina yonelmek cok daha iyi.

ego tatmini sadece kopek sahibi olup hava atmak isteyenlerin yaptigi seydir bence.

bu sene hollandada yapilacak olan "Dog Frisbee" sampiyonasina turkiyeden ilk defa sahibinin SINAN KALELI adli ankarali bi arkadasimizin kopegi olan Border Collie cinsi "Whisky" katilacak. Eger orada dereceye girerse dunya sampiyonasina katilmaya hak kazanacak.

whisky 70 komut biliyor penth. sence sahibi hava atmak icinmi calismis bu kadar? :)

kendisi hergun sabah 6 da kalkip ise gitmeden kopegiyle calisiyor spor yapiyor.

whiskynin videolarini izlemek isteyen varsa url leri vereyim bu arada.

go whisky go :)

http://rapidshare.de/files/15091676/whiskey.wmv.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...