Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadınlar neden erkeklerden daha uzun yaşar?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

gülben ergen tabii...
gülben 20 li yaşlarında daha renkli fotoraf makineleri çıkmamıştı resimlerdee o yüzden siyah beyaz[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

vay be demek o zamanlar siyah beyaz filmler bile yokmuş kahverrengi bejler varmış :)[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 12 September 2003 00:29 tarihinde demiş ki:
Burda günün komik resimlerini sadece ben koyarım tamam mı.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Tamam[hline]Şu imzaları kaldırın yaw

bide çöpü kapıcıya verin !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 12 September 2003 00:29 tarihinde demiş ki:
Burda günün komik resimlerini sadece ben koyarım tamam mı.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

hade len sen kimsin?:) KIMSIN ÜLEYN?:D[hline]They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger, and then it was over
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 12 September 2003 00:38 tarihinde demiş ki:
Nejla Nayııır Nunu Nana Napamazsın.. Naltak neni naldattın.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

yok valla baktım sütçü falan değil etrafta süt bidonları falan yok. Hem nüfusuna baktım o babam o benim...BABA!!!BABACIM!!![hline]They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger, and then it was over
Sosyal ağlarda paylaş

Sen benim yıllar önce kaybolan çocuğumsun evladım. seni arıyordum yıllardır. Sonunda buldum. Nıyavrum benimmmmhöleayt.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...