Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Satranç Turnuvası

GE-TA

Öne çıkan mesajlar

Efendim geçen gün telefonuma bir satranç oyunu yükledim. 14 sene aradan sonra tekrar oynamak güzel bir duygu. Geçen zamanda ben satrançtan biraz soğumuşum, ama o benden nefret eder duruma gelmiş. Bunu en basit seviyede bile telefonun bana sen nubisin oğlum, bırak satrançı da git ip atla demesinden anladım.

Neyse efendim konumuza dönelim. Evel zaman içinde bir pepelek satranç turnuvası düzenlenmişti. Şimdi o pepelek oldu paticik. Madem öyle oldu varsın bir de onun satranç turnuvası olsun. Es kaza kedi domain'i expired edip de kaybetmezse bundan sonrakileri de geleneksel 2. 3. 4. ... vs diye adlandırarak devam ettirilsin. Şanı yürüsün.

Satranç güzel oyundur, kafa çalıştırır. Hazır biliyorken unutmamışken oynayın. Sonra zaman geçerse ve unutursanız benim gibi telefon gibi salak bir aygıtın şamar oğlanı olursunuz. Karizma düşer yerlere rezil olursunuz.

Sebebi ben oldum devamı siz olun.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

Hım evet aslında okullar açmadan şöyle bir satranç turnuvası düzenlesek. Ben burdan tüm arkadaşlara bir çağrıda bulunmuş olayım. Katılımları aldıkca yer ve zaman için tartışırız.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BombaciMulayim, 09 September 2003 07:42 tarihinde demiş ki:
yahu internetten sakat
arkada chessmaster açılabilir, ehe.
hem masaüstü oyunların bilgisayarda hiçbir zevki yok. satrancı üç boyutlu yaşamak lazım, taşları hissetmek lazım.

abi üç boyut tamamda,hissetmek ne ya.

yiyecenmi taşları.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gercekten cok iyi olur..Bende katılmak isterim ve iddialıyım..Gecen sene KAL'ın okul takımındaydım ayıptır sölemesi :P ama 4.masaydım :)) isalla bu sezon 2.Masa'ya talibim..Güzel bir cafe yada nargile de olursa iyi olur okul acılmadan..Hem tanısıp egleniriz hemde zekamızı gelistiririz..[hline]Efenim, abuzittin mi..?Hödö oda kim?

Comanchero Enstitüsü 1.Ögrencisi
Sosyal ağlarda paylaş

ayarlayın ben hazırım beni de alın!! :D[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...