Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

celtic'in forması

someone

Öne çıkan mesajlar

iskoç futbol liginin güçlü takımlarından olan celtic'in şu sıralar maçlara çıktığı yeşil-beyaz yatay çizgili, bisiklet yaka olan yakası tam ortadan 10cm kadar kesik formasını bulamıyorum, bildiğiniz bi yer varmı satan?
umbro sanırım markası.[hline]I'm not a summer tattoo.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

ahaueauhauueau :D[hline]Efenim, abuzittin mi..?Hödö oda kim?

Comanchero Enstitüsü 1.Ögrencisi
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede o forma olmaz. Yoktur. Olsa da hayır gelmez. Celtic taraftarından hiç hayır gelmez. Çeltik diye bişiy vardır o da pirincin ayıklanmamış halidir.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
celtic forması hastası pek cok arkadaşım var valla estel ama enine çizgili oldugundan biraz toplu gosteriyop
yane sen giyersen accık kilolu gorunebilirsin onda nsevmiyosundur :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar kaşınıyorsunuz. Bir dahaki basket buluşmasına atletimizi giyer geliriz (kaslarım ve ben). Sonra pota altını görmeden üstüne çıkartıveririm adamı :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...