Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir soru

AmOnRa7

Öne çıkan mesajlar

oyun daha beta test diyerekten geçiştiriyorum knightı 1 senedir oynuyorum 61 rogu 62 rogue 60 rogue 61 priest 55 rogue 56 warrior çarlarım gitti oyuna da girilmiyor dolu 45++ çar var sarmadı hiç biri ama 2 senelik bir oyun hala bole b*ktansa çiçek bocek silk road hala beta =)
Sosyal ağlarda paylaş

doru diosun :) ama sen pvp nin tadına knightta bakmamamışın pvp si güzel benim lvl 68-64-63 charlarım var wariror-rogue-mage wairor full itemdi iron neckles dan beltine rocuna we raptor cs +8 dahil ama en yakın arkadasım beni soyunca pvp de yapamıodum bide server sorunlarından knighttaki türklerden bayılmıştım bunu buldum daha zevkli genelleme bu
Sosyal ağlarda paylaş

ben pvp lol!! :p çok iyi combo yaparım rogue larımdan birinde 85 k np vardı 3 ayda lvl la beraber kasıldı okulda var duşun artık itemler = shell set +7 dual +8 shard rol elf belt iron neck dual re :)) ama gitti çar :( sonra lvl kasmaktan asdasdasd oldum :)
Sosyal ağlarda paylaş

lazım ve şu an görüpte görebileceğin en iyi oyun grafik muhteşem ve bir 10 sene geçemezler grafik alanında eğer pvp seviyorsan gw dışı herşey hikaye eğer lvl kasmak hoşuma gidior diosa wow oyna ama pvp si gw nin muhteşem resmi sitesinde gördüğün grafikle oyundaki grfik aynı birebir kredi kartıda şart ama online aldıın için git babanınkinden al :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...