Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

murtaza silindi...

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

bilinc senin yakın zamanda ısırgan otlarıyla bi temasın mı oldu? nedir bu kaşıntının sırrı? adam charımı kaybettim diyor sen kospcu macrocu fln deli saçması ithamlar kullanarak espri süsü veriyorsun sonrada olayın peşini bırakmadan takip etmesini ve hakkı olan karakterini geri almasını lobi yapmak diye nitelendiriyorsun. bir sıkıntın mı var?

[ Mesaj 07 Mart 2006, Salı - 19:46 tarihinde, HasMez tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım yanlış açıdan baktın olaya hasmez. ben ümitle msnde sürekli konuşan ciddi yakınlığı olan birisiyim. o esprileri onun anlaması için yazdım. sen benim yazdığım meseajı görünce öle düşündün. murtaza için kospçu diye başlık açılmıştı zamanında baya eğlenmiştik oraya gönderme yaptım, ümit de benim dediğimi anlamıştır zaten.
ben karakterin onun hakkı olmadığını mı söyledim? lobi ile murtazanın yanlış birşey yaptığını kastetmedim. k2'nin nasıl salak bir şirket olduğunu açıklamaya çalıştım. bende bir takım problemler yaşadığımda kimi insanlarla bağlantı kurarak araya adamlar sokarak sorunumu çözdürmüş bir kişi olarak bunun nasıl yanlış bir sistem olduğunu anlatmaya çalıştım. hatta tapu müdürlüğü benzetmesi bunu açıklıyordu. lafım k2'yeydi ama buradan bu anlamı nasıl çıkardın o da beni dumura uğrattı açıkcası...
Sosyal ağlarda paylaş

kosp ve macro ithamını espri yaptıgını belirterek dile getirdigin için ilk okudugumda bir tepki vermedim önemsiz gibi geldi fakat lobi benzetmesinde sanki gizli kapaklı işler çevirmişte yanlış yollara başvurarak karakterini geri almış izlenimi verdigin ve mütemadiyen bu tür esprilerle karışık ithamlarda bulundugun için sorma geregi duydum. murtazayla arandaki muhabbet seviyesini bilmem mümkün degil zaten mümkün olsada burada deşifre edicek durumda degilim fakat biraz fazla zorlamışsın gibi geldigi için son postumda bir kasıt çerçevesinde yapıp yapmadıgını sormak istedim o kadar. murtaza sevdigim bir arkadaşım oldugu için tepkim biraz sert olmuş olabilir kusura bakmayın.

[ Mesaj 08 Mart 2006, Çarşamba - 17:03 tarihinde, HasMez tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...