Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

neden wizards of the coast kart gorunumlerini degisti

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

aratamadım valla pardon, ama felaket oresi birsey, lotr setiyle cok benzesiyomus arkadasımın dedigine gore.

eski sayılabilicek biri olarak ( 97-98, tempest ) cok uzuyo beni yeni setleri gormek. artifactleri beyazlarla ayıramaz oldum, geri donus yapmaya karar vermistim ama ne booster bulabiliyorum nede buldugum boosterlardan eski tadı alamıyorum.

gercekten normal fiyatının 10 katını verip bi booster almak isterdim
Sosyal ağlarda paylaş

öyle deme... ravnica geri dönüş yapmak için çok iyi... kesinlikle tavsiye ederim...
ben de ara vermiştim (invasion'dan sonra, mirrodin'e kadar) mirrodin'le tekrar başladım... bu ne ya dedim... kamigawa farklı bir tat yarattı ve ravnica gerçekten süper... iyi ki tekrar oynuyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
bakirkoy galeriada net kitabevinde booster da var kurulu deck de.

gecen gun bi booster aldim, butun kartlar yeni tasarim, sadece bir kart eski tasarim. hatali basim heralde. kart da 13/13 bisey.

[ Mesaj 18 February 2007, Sunday - 21:15 tarihinde, elvyn tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Time Spiral çok güzel bir set gibi geldi bana asıl. Timeshifted olayı hoş olmuş. Avatar of Woe falan var :).

Ayrıca Cold snap'te 2 booster aldım birinden o beyaz angel ( akroma mıydı neydi ) çıktı, diğerinden de lightning serpent. Başka booster almaya gerek kalmadı :D.

Ravnica nasıl acaba, ben invasion'dan sonra almadım 1-2 tane hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...