Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dragon lance help pls

Blackfake

Öne çıkan mesajlar

ruhdöveni
silah kardeşliği
güz alaca karanlık ejderhaları
kış gecesi ejderhaları
ilkbahar şafağı ejderhaları
ikizlerin zamanı
ikizlerin savaşı
ikizlerin sınavı
ikinci nesil
yaz alevi ejderhalari

lise bitmez dedik bitti . üni hazırlık bitmez dediler o da bitti bu kitaplar bitmez demişlerdi (yavaş bir okuyucuyum orta sondaydım)
o da bitti bu kitaplar bitti bitmesine de son kitabın sonu beni ziyadesiyle okumaya itti ne okuyayım (içimden huma destanı huma destanıı die bir haykırış var ama)sıraya da karsı gelmek ıstemıom napım ?
Sosyal ağlarda paylaş

özel bir karaktere ilgin varsa onunla ilgili bir şeyler okuyabilirsin. vinas solamnus güzel kitaptır, dalamar the dark çok güzel kitaptır. huma ile ilgili bir şeyler istiyorsan dediğin gibi legend of huma'yı okuyabilirsin (çok güzel değil ama). "ben şovalyeyim abi" diyorsan knights of the crown'a bakabilirsin ama o da çok iyi bir kitap değildir.
bence kendin kitapların içeriklerine şöyle bir bak, ilgini çekeni oku. biraz böyle tek kitaplarla geçiştirdikten sonra da war of souls serisine başla.
Sosyal ağlarda paylaş

eh ben abarttim diyordum sen benide gecmissin
simdi ingilizcen varmi bilmedigimden ve bu kitaplarin turkcesi cikip cikmadiginida tam bilmediginden birkac tavsiye veririm istersen cok yuklenme dl ye diger serilere goz at derim

benim onerim
ravenloft kitaplaridir

vampire of the mist (sislerin vampiri)
i strahd (ben strahd sanirim turkcesi bir vampirin anilariydi)
i strahd the war against azalin (ben strahd azalinle savasim)
knight of the black rose
spectre of the black rose

ben bu kitaplara goz atmisdim ozellikle
knight of the black rose ve spectre of the black rose u oku cunku lord soth a ne oldugunu merak ediyorsan burdan cevabini alirsin bu kitaplardan sonra war of soulsu okudugundada neler olucagini gorursun :)

bunlar bittikden sonra tabi

war of souls

dragons of a fallen sun
dragons of a lost star
dragons of a vanished moon

bunlari oku tabi daha sonrasinda aralarde gecmisde bu savaslar sirasinda neler olduguna diger diger kitaplari okursun ama asil sira boyle

ben su anda amber & ashesi bitirdim ve iron & ashesi pre order ettim super kitap minaya neler oldugunu ogreniyorsun ardindan bunlari okudukdan sonra ok sekilde ilerle derim
Sosyal ağlarda paylaş

onun spoilerliği kalmamış bilmeyen yok. hatta klasik geğige dönecek olursak m.weis t.hickman o soth kitaplarını dl tarihine göre gerçekleşmemiş sayıyorlar. yani rl'ciler uydurmuşlar bitaraflarından ;) ayrıca inv.in saydığı tüm kitaplar türkçeye çevrildi bununla beraber okuyabileceğin 134(geçmiş olabilir) civarı dl ve dl ile alakalı kitap mevcut(henüz türkçe kısmı 40 falandır sanırsam).
Sosyal ağlarda paylaş

iron & ashes demisim ya o amber & iron olucak

bide ama sole bisi var james lowder da wotc yazari ve bu adamin olayi baskasinin karakterleriyle ilgili yazilar yazmak ;p soth onun degil hic bir sekilde ama genede ravenloftla dl arasinda sothun gecisine dagir cok birsey yok
ama dusununce

[spo id=2252754]sothun kitiarayi aramak icin ruhunun pesinden gidisinden sonra kendini ravenloft dunyasinda buluyor zaten

war of soulsda ravenloftdan kurtuldukdan sonra zaten takhissise karsi gelebiliyor onu kabul etmeyip[/spo]

belli yerlerde baglantilar var yani genede
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...