Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jp

nuwanda

Öne çıkan mesajlar

heyoo bugn ilk jetpackime kavustum :d eglendim de yapilirken fln.. oyundaki hedeflerimden sonuncusunu da gerceklestirdm simdi napicam bilmiorm :p
bu arada mumi (muthis insan+crafter), famiv, resit, qaja, zanakdorufen ve de feuba (famivin karisi :d) burdan tkrar teskkr ediorm yani iste oynanmio fln demeyn 6 turk gittk bisiler yaptik..

[ Mesaj 26 Şubat 2006, Pazar - 22:44 tarihinde, nuwanda tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

daral geldi 1 aylığına yani askere gidene kadar swg ac.cmi aktif etmeye karar verdim hiç değilse tüm mal varlığımı frf li arkadaşlarıma devredip misyonumu tamamlamış olayım tabi bir başka problemde şu ben ac.cmi nge den 1 gün önce kapatmıştım tuman lee lvl80 jedi idi sevgi lee ise crafter idi şimdi karşıma respec ekranı çıkacakdır büyük olasılıkla ne ypacağım onu bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

dostum para köpeğin olsun..bende para biriktirdim mando için ama adamalar milyar kredilerden bir bl için 50 mil krediden bahsediolar..uğurson da gelmedi bana versin bi tane bl :(

av-21 alıcam sana bu akşam bu akşam eşime 1 tane birtanede sana alıcam..bul beni akşam 22.00 dan sonra..
Sosyal ağlarda paylaş

artik 80m den bl satanlar var camoka ve adamlar gercekten bu fiyata satiyor ben sansima bir ara 60m den almistim ama simdi fiyatlari korkunc derecede artiyor cunku bl alanin zaten epey parasi var e biri 60m den satiyor digeri daha sonra 70m den satiyor bunu goren bir baskasi 80m den satmaya calisiyor o da satiyor yani fiyatlari durmadan artiyor =/

[ Mesaj 27 Şubat 2006, Pazartesi - 15:12 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evet dostum forumlara bakıyorumda bu işin cılkı çıktı..zaten dwb de yaşanan rezaleti de görmen lazım..bazı spy ve doctorlar manyak makrolarla senin hedefine dalıo ve lootunu çalışıo..şerefsizler sonra 3-5 tane argolu sbd getirio yanında claok yapıo sen mal gibi kalıosun :) ondan sonra ölümlernden ölüm beyen..
geçen bi şerefiz vardı gerçek hayatta tanısam bulsam allahıma kitabıma azını burnunu kırardım..dedim zaten senin gibi çoluk çocuk ve dengesiz üstüne nge ile bu oyun bu hale geldi die şerrrefsize..

keyif almak için oynanan oyunda bile şerefsizlik yapıyor insanlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...