Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Line of Sight - VIETNAM

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Az önce bitirdim. Öncelikle şunu söylemeliyim FPS'den nefret ederim assla oynayamam.

Heleki koridorlar, mağaralar, anahtar bul kapı aç'lar, hiç dayanamam. Kaybolurup. dönüp dururum - tutar beni - miğdem bulanır.

LOS-vietnam benim keyif aldığım ender FPS'lerden biri oldu. Koridor yok anahtar yok. Koskoca bir Jungle - ağaçlar tepeler ve dereler var.

Çimenlerin arsında gizlenip görülmemeyi umarak ilerlemek. Viet Cong'un konuşmalarını duyacak kadar yakınına yaklaşıp işini bitirmek. Silah seslerine üşüşenlerden koşarak kaçmak ve gizlenmek. Kalabalığa el bombası atıp kargaşada m16 veya ak47 ile yaylım ateş açmak. İnfrared dürbün ile gece ağaçlar arasında sürünüp üzaklarda sigara içen nöbetçisi snifer rifle ile indirmek ÇOK HOŞUMA GİTTİ...

Bu oyun sayesinde FPS türüne artık önyargısız yaklaşacağım.

Haa çok mu iyi ? Yoo çok eksiği var. Mesela Aİ çok düşük. özellikle kolay zorlukda oynarsanız bazen aptalca davranabiliyorlar. Aslında ben bu oyunu sadece yeni ekran kartımı zorlamak için almıştım. Ama iyiki almışım.

Oynayan var mı?

Level bu oyun için çok kötü şeyler yazmıştı oysa...
Sosyal ağlarda paylaş

aradığım oyunu bulamadığım bir gün diğer oyunlara bakarken dikkatimi çekmişti. aldım da.

ama directx 9 isteyince kasamadım takas ettim. pişman oldum şimdi bak. gerçi kaybım az ama olsun.

directx 9'un makinamı yemiyeceğini bilsem kuracam ama.. bir de benim ekran kartım mx440, directx 9 kursam da çalıştırabilecek miyim? desteği yok sanırım çünkü.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 09 September 2003 19:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...