Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

combo programı

Mrdeath

Öne çıkan mesajlar

combo programi war daha cok perulular kullanio bunu bu program arkadasinda dedigi gibi skillerin cooldown süresini kisaltio...sizce hic bir warior 2h giga ile 10 dmg vurabilirmi bikere de...bikere türklerin elle yapiorum fln demesi hikaye türk telekom un baglantisi böyleyken nasil yapicaksin...su anda speed hack kullananda war combo programi kullananda hatta agaclarin icinde bile gecebiliosun...bu oyunda bir cok acik ve bir cok hack programi war...sizin bildiginiz kohack,kosp,koxp,koshou
Sosyal ağlarda paylaş

beyler oyun hakında bıraz arastırmacı olun ya ayıptır yaptıgınız.combo proyla fılan olmaz beyler tamamen yetenek ısıdır tabı yapa bılene dıosunuz kı cok serı sekılde damage alıyorum dogrudur coknu commbo yapan sahıslar o kadar cok r vuruyokı kendılerı bıle ne vurdugunu goremıyo yanı aslında sıze sadece r ıle attack yapıyo ve bu sekılde sız nekadar kacarsanız kacın o sızden ayrılmıyo :d gelelım uzaktan vurma meselesıne o tamamen oyundakı lagdan dolayı ben bunu cok denedım yana yana 2 pc ama hıc bırzaman 2 pc arasındakı goruntuler aynı olmadı yanı oyunda sureklı lag var
bazı arklar pro dıolar ewet pro var eskı bı hack programı windoswsnıper ve hız hackı saglayan bı pro (ıkıncının adını vermıcem)ama kullanamk ıcın once sıteden sızın ıpnızın kodları alman lazım kı bunu kullanan varsa sen onu goremez sın o kadar uzaktan o kadar serı sekılde r vuruyor kı sanıyede 100ler kere dıe bılırım kullandım bılıyorum
ama lutfen once bır arastırın sonra konusun
Sosyal ağlarda paylaş

bu bir oyundur karşındakine ezilipte burada program kullanıorsun die konu açıp atıfta bulunmak gayet çocukça. bir kere combo olayında iş menüde biter. hp pot, mana pot ve minor üçlüsünün menü üzerindeki konumu çok önemlidir. ikincisi klavye... klavyede tuşların arasındaki sıklık, tuşların konumu vs. bunlar ufak ayrıntı olmasına reğmen büyük etmenlerdir. zira koşarken yapılan combo da r yerine t ye basma durumunda herşey berbat olabilir. özellikle işaret parmağının r üzerinde hazır beklemesi gerekir. combo esnasında mouse kullanılırsa (skillere tıklanarak) başdöndürücü bi hıza ulaşılabilir. ve zamanla kazanılan el alışkanlığı hızınızı daha da artıracaktır. s combosu ise tercih edilmemesi gereken combodur kanımca baştan r combosuna alışmak gerekir.

sağlam item/lvl den yoksun olarak özellikle areste cz ye çıkmanın sonucu forumlarda bu tip konuların açılmasıdır.

@tremors sana göre zaten senin dışında herkes kospçu, dupeci, kohackçi, macrocu vs. zannedersem dünya senin etrafında dönüor sanıosun. bukemediğin bileği öpeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...