Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

battle prestler okuyun!

bymad

Öne çıkan mesajlar

evet simsi size batle brest için en düsük cz kiyafetlerini yaziyorum. yazinin sonunda ise cz için ufak detaylar söylüyicem.

minimum kiyafetler ve takilar:

+8hp set
-goblin üslük
-goblin pantalon
+5/20 spear kafalik
+5/20 spear ellik
+5/20 spear ayakl1k
+6/25 dagger kafalik (olmassa olmazlardan)
+7 mirage sword
+6/10 mp absorbe maul
x2 warior küpe
x9 str yüzük veya roc
+6/48 spear defans kalkan
+5/40 dagger defans kalkan
kolye için bilmeyen arkadaslar için basit söylüyorum str10 ve lr defans 50 veren uniq kolye var lupus pendant aresde fiyat1 500-600m.
ve en düsük lwl için 62 olmaniz gerekmektedir. eer bu saydigim minimum cz gereksinimleri sizde mevcur diilse yapmaniz gereken skill sifirlatip cz townda oturun paryinin birine girin townda milleti buffyayin healleyin ama towndan disari cikarsaniz bilinki ölmüssünüzdür.

siz batle prestlere kücük tavsiyeler;

eger solo takilicam derseniz ve paranizda varsa batle prest olarak en ii solo yontemi talisman/heal skillerine verin tüm buff-acc-speed scrollarini basin cz de solo alamayacaginiz adam yok denecek kadar az. ama solodan daha iyi bi yontem daha var yaniniza saglam bildiginiz bir asas alin 2 kisilik bi party kurun neden derseniz cz'de asasin veya archerlerin lupin özelligi sizin hayatinizi çok ama çok kurtaracak bunu unutmayin.

simdi derseniz ki yok bende scroll alcak kadar para yok o zaman altta yazacaam iki yontemi uygulayin;

1: skillerinizi lwl'inizi 62 olarak varsayalim buff 60-talisman 3-master 2 ve geri kalak tüm skillerinizi healer olarak verin. bu yöntem ile 1500 buff - 300 ac.c- jungmend master vurusu -960 heal ve malice acilicak.
bu sayd1g1m sekilde cz ye girerseniz hem kendinize 1500buff-300 ac.cacar hem karsidaki rakibe malice atar ve defansini kirar hemde kendinizi savunmaniz için 960 heal'iniz olur.

2: skillerinizi tabi gene lwl'iniz 62 olarak konusuyorum master 2 - talisman 45 - ve geriya kalan tüm skill pointlerinizi bufa verin. bu yöntem ile 1500buff-200 acc-parazit ve malice acilacak.

cz taktikleri;

simdi bu yukarida saydigim iki yontemi cz de sanal olarak bi deniyelim.

1'ci yontem; cz ye girdiniz kendinize 1500 buff - 300 ac.catt1niz spedd scroll kullandiniz yada yaninize bir asasin yada archer aldiniz ve towndan disari çiktiniz karsina rakip bi irk çikti ilk yapmaniz gereken sey karsidan gelen kisiyi alici gözüyle bakmaniz olsun. bu beni yikarmi yikamazmi die düsünün düsünürken malice atmayi unutmayin. rakip kisi maliceyi yedigi anda %80 ya kacar %20 size gelmeyi sürdürür. %20 lik ihitmali göz önünde bulunduralim size doru gelmeye devam ediyor ve siz 62 master skili olan jungment ile vurmaya ba_ladiniz ve ayni anda hp pot içiyorsunuz bu karsilasmanin sonucunda karsinizdaki kisi cok saglam bi kisi diil ise siz %100 kazanirsiniz.

2'ci yonteme gelirsek; karsidaki kisiye ilk parazit ve malice atiyorsunuz ki bu attiklarinizla o kisi resmen balon oluyor. ister 65 lwl warior olsun ister 70 lwl okcu olsun eger akilli ise town ceker, cekmedi dielim 50np cebinizde bilin.

not: lütfen baska sorulariniz varsa yazin bilgilerimizi paylasalim.

bymad_tr : 63 lwl mage
:gift15h: : 63 lwl batle prest
bymad : 60 lwl archer
server : ares

[ Mesaj 24 Şubat 2006, Cuma - 10:43 tarihinde, bymad tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben kalender meşrebim
güzel çirkin aramam
gönlüme bir eğlence isterim olsun

neyse konuya bide ben açıklık yapayım
+6/25 dd priest cap (biraz nahsıl bulunucak itemlerden biridir)
+9 str yüzük yada rol değil roc olucak
+10 str veren kolye lupus pendant
editi yaptıktan sonra bide ufak bi açıklama daha yapayım
benim arkadaşım var priest 61 lvl mirage sword +6 var
+6/25 dd yok
roc yok
+9 hiç bir takı yok
warrior earring yok
zart yok zurt yok
cz de iş yapabiliyomu (oynamasını bilen yapar diyeyim ben size)

[ Mesaj 24 Şubat 2006, Cuma - 10:31 tarihinde, AnarShe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

anarshe

doru söylemissin dd 6/25 batle prest kafal1k sayili areste yalan atmiyorum sayisi 10'u gecmez bir item ama batle prest dedinmi o kafaligin olmasi sart yoksa cz de asasinin biri tek bi vurusta alir bende dd varken bile bi asasin 1k ya yakin bi damage koyuyosa dd olmayan bi patle preste sen düsün kac k damage koyar.
Sosyal ağlarda paylaş

cok uzun bir yazi ama sadece su kısmına atifta bulunuyum +2 dd yoq olanda bir servet istiyor.+10 dd de bir yere kadar is goruyor. mirage sword +8 olmadikca kulanisli oldugunu dusunmuyorum.+7 iron impact misli misli daha iyi.(+8 i zaten super). ayrica bende her ikiside var ama iron impact mukemmel bir silah.battle priestin buffer olmasi ancak level icinse mantikli czde buffer bir battle priest verim alamaz(kendim oleyim ordan biliyorum buffun yada ac kırldıgı zaman olmemk icin sadece karsindakinin beceriksizligine bakarsin,iyi ise zaten olursun cunku aninda alir) senin saydigin itemler haricinde bende cs ıron belt de mecut ama iyi battle priest scroll kullanmali ve duffer olmali.bu oyunda hic kimse masssive parasit malice surekli atan biriyle kapisamaz.(gelip hızlıca alip kacamadiktan sonra.) iyi kullanilan bir battle priest, bu oyunda basedilemeyen kimsenin bulasmak istemeyecegi bir char tipidir.
*------------------------------------*
name: lovelygirl&cotilove
class: priest/bp&arch mage
lvl: 69(%10 kaldi 70'e)&63
np: 110xxx &103xxx
clan: badcompany
server: ares
Sosyal ağlarda paylaş

ben ks yapmam bana ks yapilir. partimde bir leecher olur zaten ben kendim donerim spotu. rogue olmasi iyi oluyor sw scrollu basmiyorum:)bu arada bazen arkadasim geceleri kasiyor sevdigim bazi insanlara ks yapiyormus sorry. sevdiklerim olmadigi surece her spota girerim:)

[ Mesaj 24 Şubat 2006, Cuma - 16:45 tarihinde, CotigoLovely tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sen yeter ki partime gel ben sana lvl kasar o %10'u biriktiririm merak etme(zaten ben de 63 olucam:))..ben hayatta ks yapmam..ama retro ve knights klanının spotunu alırım çünkü onlar hep bana ve sevdiklerime ks yaptılar ke'nin başından beri...ks yapmam spotu direkt ellerinden alırım(transa geçiyom da)
Sosyal ağlarda paylaş

knights'ı bende severdim hatta son görevlerinde healerımla yardıma gittim..ama el insaf ezikler mi doluşmuş diyeyim?arsızlar mı?ne laftan anlıyolar ne bişey..bana ks yapanlar okçu takımı genelde..ve bi de baş kscilerden deadlycircle klanı var..onlardan da nefret ediyorum.karşılaşalım:)adım korkuthan,korkuturum:p
Sosyal ağlarda paylaş

cotigolovely

dediklerine %100 katılıyorum full debuffer bi batle presti teke tekte alacak bi kişi ne tanıyorum ne biliyorum. eğer charını doğru kullanırsa alamayacaki kişi kalmaz. ve benim yukarıda saydığım itemler minimum alması gereken itemler maximumu sölemedim bile belki oyundan soğurlar diye yazmadım yazsam kesin bu oyunu bırakırlar eminim :d
Sosyal ağlarda paylaş

güzel ve iyi niyetli bir açıklama yapmışsın ama autotownun yoğun olduğu günlerde sende gift adlı nikinle tadını kaçırmıştın. onu da tavsiye ediyormusun priestlara? kullanmadım sakın deme movieni bile çektik.

not: bp ful itemi olmadan isterse lvl 80 olsun bir işe yaramaz. olsa bile yine de çok tehlikeli bp oynamak. ayrıca roguelere karşı teketek durumlarda hiç şansları yok. roguelere bir hint vereyim. priest size doğru geliyor altı yandı o anda elinizi cure tuşuna götürün aynı anda cureleyin. bp artık ölmüştür:p benim görüşüm özetle şudur: şu cz ortamında bp sucks int priest rocks...

[ Mesaj 24 Şubat 2006, Cuma - 18:05 tarihinde, bilinc tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

czde bpnin kesecegi en raht karakter roguedir ne yalan soleyim ben onlardan kasiyorum npsimi fazla bp halimle pk yapmadim ama rahatlikla kesiliyor. bu arada 70 olunca int priest olacagim bplik sadece level icindi artik nps zamani geliyor:)

[ Mesaj 24 Şubat 2006, Cuma - 18:29 tarihinde, CotigoLovely tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe valla ne diyeyim asasıne daha yeni yeni alışıyorum lakin cz de priest gördümmü o bişi atana kadar gidiyo :d
kaç vur taktiği eğer malise yediniz mi bir priestden uzaklaşın bır cure sonra işbitti yada dediğiniz gibi cure de hazırlıkda duracaksınız ha bide şu var asit acayip işe yarıyo :d
ahh şu prestler olmasa np kasamam valla :d
Sosyal ağlarda paylaş

haha yaw +65 prieste ddsi varsa hele hele iron belt ve necklaceyi demiyorum bile o size bisey atana kadar kesebiliyosaniz zaten cok super ap'niz ve combo yeteginiz var demektir. . archerin ks haricinde bir bp yi kesebilecegine inanmiyorum(1 vs 1 den bahsediyorum ancak debuff yiyecekte ) rogue charlara saygim var ama biraz mantikli davranin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...