Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilhaaann mansızzz

jacabo

Öne çıkan mesajlar

İlhanın 2. golü çok şıktı ama sahada asıl şov yapan sergendi.
Adamdaki yetenek süper halısaha maçındaymış gibi oynuyor resmen ama heriften topu alamıyorlar. Birde milimetrik paslar atınca...
sergen oyundan çıktıktan sonra beşiktaş duruldu resmen. umarım lazio maçında sergen de ilhan da böyle oynar.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 07 September 2003 22:40 tarihinde demiş ki:
rofl ilhan jübile maçında tokat attı herife, bide düzeldi diyolardı, çirkef değil diyolardı[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum

Ya deminden beri bakıyorum zart zurt bi laf sokuyorsun ilhanı ilk kez mi gördün hayatında ? bilmiyormusun adamın aniden sapıttığını ?[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

ilhan gs'de olsaydi cirkef olmicakti tabii..

ilhan'i savunmaya gerek yok adam futbol hayati bitti diyenlere en guzel cevabi oturttu.. fanatik gazetesi artik avcunu yalar bitiremedi ilhan'i..

lucescu bosu bosuna biseyleri beklemez ben diyorum ilhan patlicak hemde cok pis patlicak.. ilk geldigindeki gibi oynuyo adam wuruslari fln hele o 2.gol yokmu? adami alnindan opesim geldi resmen..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 08 September 2003 00:19 tarihinde demiş ki:
hala sinirli olmakla çirkefliği birbirine karıştırıyorsun[hline]

bülent çirkef, neden?

dirsek atıyor, hakeme bağırıyor itiraz ediyor

ilhan napıyor ?

tokat atıyor, hakeme bağırıyor itiraz ediyor

farkı nedir anlayamadım, ikiside çirkef işte[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bütün falan deme
ergün'e laf yok[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!

[Bu mesaj regulus tarafından 08 September 2003 20:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu adam sakatlıktan yeni çıkmış ayalrdır oynamıyor sen ona çifte dalıyorsun sonra top cıktıktan sorna birde ayagını kaldırıp gömüyorsun. ciftesi 2 santim sağa gelse tamam 6 ay daha shalarda olmayacak ilhan zaten fizikl oalrak dayanıklı biri değil. e insaf be kardeşim orada ben olsam ben de gömerdim birtane birinin gömmemesi için de aşırı sabırlı olması lazım

ilhanın yaptığı hareket ne olrusa olsun yanlış tamam ama ilhana laf ediyorsunuz abri şu junior denen herifi de eleştirin hiç maçı izlemeyen pozisyonu görmeyen biri de sanacak ki ilhan durduk yere vurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...