Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bursa'da ravnica draft

akinnika

Öne çıkan mesajlar

selam,

forumlarda bursa'lı mtg oyuncuları var mı bilmiyorum. 8 kişi toplayabilirsek bir draft yapalım. kartları ben temin ederim. ilgilenenler hafta sonuna kadar altıparmak'ta portal cafe'ye isimlerini yazdırırsa, turnuvayı bir sonraki hafta yapabiliriz.
(05.03.2006 - pazar).

sayın yetkililer, dci numarası olmayan bursa'lı oyuncular için dci numarası nasıl temin edebiliriz? bana form gönderebilirmisiniz? ayrıca maç sonuçlarını resmileştirmek için sonuçları size nasıl iletiyoruz?
desteğiniz için teşekkürler.

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 23:24 tarihinde, akinnika tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada dci numarasi lazimsa bana telefon veya mail ile adres bildirirsen numara da gönderebilirim.ikinci seçenek: turnuva yaptiginda numarasi olmayan oyuncu olsa bile onun numarasina 1 yazsan olur ben numarasi olmayalara turnuvayi bana yolladiginda numara verip sana da o numaralari bildirebilirim her iki sekilde de olur.
mail: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

yusuf sen mrk etme bursada bsi oluyorda bizmi yapmıyoruz bunlar durduk yere aglanıyo telefonumuz var msn ımız var orda herkezde.tembel bunlar tembel ondan yapmıyor turnuva:)saka bir yana warhammer flm diil adam gene bulunur turnuva cıkarcak orda.(bkz buralara kadar gelıyolar adamlar turnuvaya gırmeye.akın sen zatı ıstanbulda gıdebıldıgın turnuvaya gıdıyorsun)orda eksıklık olarak organıze edecek adam eksılkıgı var insanları.ben o konuda burdan yetemiyorum(daha burda mılyon ısım var okuldur stajdır metucondur...)orda desen en ıyı yapacak adamlardan sedat var o da askerlık ıslerıyle falan ugrasıyor bıldıgım kadarıyla.kafenın ıslerını saymıyoruz.sız ordan sızı organıze edecek adam bulun kendınızı.

(umarım verdıgım gazla karısık tavsıyeler işe yarar bırazcıkta olsa)

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sagol onur güzel gaz verdin de, dediğin gibi bu adamlar tembel... organize edelim dedik, kart getirelim ravnica yapalım dedik sallamadılar... ezgide kamigawa (CBS) var, ordan alalım booster draft yapalım dedik... ellerinde fırça ve akrilik boyalarla boş boş baktılar yüzüme... tam gaz warhammer oynuyorlar... harita marita çizmişler... maketler yapmışlar... evler, dağlar, harabeler vs. renkli eciş bücüş figürlerini onların arasında gezdiriyorlar... bir de sürekli kural tartışması yapıyorlar birşey anlamasam da dinliyorum eğleniyorum... ara sıra Elf-Onur veya Goblin-Barış denk geliyor da bir iki el Magic çeviriyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
valla o zaman toplayın adamları, en az 16 kişi toplarsak Ravnica bloğunun son seti olan Dissension için bir pre-release turnuvası düzenleyebiliriz, hem de sağlam ödüllü...
turnuva tarihi 23 Nisan 2006... neşe doluyor insan... hadi bakiim göreyim sizi... Sedat'a bir Afiş hazırladım, cafe'ye asacak... adınızı yazdırın... bir haftaya kadar en az 16 kişi toplarsak olur bu iş...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar önceden resmi turnuvalara katılmış olanlar varsa aranızda turnuva için numaralarınızı yanınızda getirin. DCI numarası olmayanlar için de istanbul'dan Yusuf yardımcı olacak, herkese bir DCI numarası çıkartabiliriz...

DCI'ın resmi kayıtlı oyuncusu olma avantajlarından da faydalanabilirsiniz... Türkiye ve dünya sıralamasındaki durumunuzu, katıldığınız resmi turnuvalarda aldığınız sonuçları görebilir... DCI ve Wizard'ın düzenlediği Rewards programından güzel hediyeler kazanabilirsiniz...

http://www.wizards.com/default.asp?x=magic/rewards/welcome

linkinden bu program hakkındaki resmi açıklamaları okuyabilirsiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...