Jump to content
_Judgement_

^spotu almaya geldik

Öne çıkan mesajlar

§ 21 Şub 2006, 18:47

walla söylicek pek bir şey bulamıyorum adam bizim parrty deydi dc olmuş sözüne göre o oyundan çıktıgı zmn da party başkanı party e başka birini aldı adam oyuna girdiinde söyledikleri laf kardeş dc oldum party e al party başkanı şu an fulllendi boşalınca alırım ks ci ezik insanın lafı tmm o zaman 5 dk bekle ve resim de gördükleriniz spotu almaya geldik ardından ks ^^

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 20:48 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir ]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 18:57
kapa skilleri ztn howling sword war orda hawa atmamak için yapıon :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 18:58
yok potum bitmişti araya 480 lik pot koymuştum rezil olmamak için sakladım :d

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 18:59
best len sizinkiler geldi bu sefer sende savastamı yoksun :d msn gel :p

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 19:01
ulan endless konuyu patlatmaya bire birsin :d arenada ne keserdim rooguele seni ezik derdin ama her defasında keserdim :) (speak_turkish) yanlış anlama ha *şaka yapıyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 19:05
kesilmisimdir hatırlamadım ama benim zaten kesilmem diye bir iddeam olmadı :p bu konuda yorum yapmaya gerek yok zaten spotlarda olan herzamanki kavgalar bu turlu seyler gormek istemiyosan cz de kas orda hiç yok degil ama en azından ordakilerden daha az :d

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 19:07
yaw cz kasıomda afk olmaya gelmio çişe gidiom gelince bi bakmışım bi bp gelmiş kesmiş gitmiş:d

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 19:09
ben bu tur olaylarla karsılasmamak için raiba-kalluga falan hir bir spota gitmiyom sadece cz de kasıyom aslında gitsem gunde ortalama %10 kasıyom %13-14 kascam ama kafan rahat olmuyo :p giden 50 np olsun kafam rahat olsunda :d

fazla elimi surmeyim burada şimdi 6-7 sayfa olur ayak ustu :d

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 21:10 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 19:10
seni cz troll da görğorum hep sende beni görmüşsündür. 2. çharımıda 60 yaptım ohh :d

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 19:13
haklısın inş bizde 65 olcaz ama biz 65 olana kadar millet 70-72 arası olur o zmn da 70 den aşa sı ezik olacak :d

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 20:00
eziksin tabi..

end... patlatsak mı??

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 20:05
-eziksin tabi lafını şaka olarak algılıyorum !

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Şub 2006, 20:09
len biz patladık partiyi bıraktık supriz var diye geldik orclara varmıs ne diyem ben bu gm :s

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Şub 2006, 09:59
65 ezik kalıyo diye bi şey yok oynamasını bilmeyen ezik kalıyo falcata_ innocent_ dogusss bunlar ezikse bende bu oyunu bırakırım ewy.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Şub 2006, 12:03
_ innocent_ dogusss bunların ikisinide cok iyi tanıyom onlarda beni tanır aynı clandada olduk 60 lvl ustu +9 takılarla dolu olan mageyi keserler 65+ gel_pc_pc yada devil_angel kessinler hurr1ance yada bu adamlar kessin mage olarak diyom tabi falcata dedigin adam kim oyuna yeni basladı heralde :d

bence ne olursa olsun 65- olan aress de eziq sayılıyo artık 75 skillde acıldı artık....

[ Mesaj 22 Şubat 2006, Çarşamba - 14:21 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Şub 2006, 12:23
75 skil ini kim actı :d ayrıca falcata_ yıllardır oynuyo _innocent_ aynı clandalar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Şub 2006, 12:47
falcata dedigin adamı şimdi gordum cz de +8 mirage dagger var dual her eline mirage +8 alan iyimi oluyo :d 65- aress de ezqi sayılır ne olursa olsun skill kimse acmadı ama millet kasmaya basladı bile.... :d

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Şub 2006, 13:17
@:_judgement_

ben onu end e yazmıştım :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol