Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

camokandan inciler ( 3 )

camoka

Öne çıkan mesajlar

daha önce engine , artifact , yığınla warmly item destroy eden
sevgili arkadaşınız vede bazılarınızın abisi camoka krayt kasarken flawless die çıkan bir pearlü " gene prem çıkmadı" diyerek destroy etti..evet arkadaşlar..bu oyunda nerdeyse 200 milyonluk item destroy ederek tarih yazdım herhalde :) bi arada şu cursed shard vardı oyunda onu destroy edilmesi lazım gibi bişi yazıodu questte..bende direk destroy ettim ama quest tamamlanmadı :) sonra salak gibi questi d.elete etmeyip gerçekten tamamladım ondan da oldum..

engine , artifact , flawless pearl , warmlies , cursed shard
bakalım daha neler destroy edicem :)
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl ya
bunuda bilmiyordum..al burdan da yak..

şu anda mando yapmak için forumlarda bir fiyat verdiler kasem tavana vurdu..1 milyar lazım diolar ya..bu liquidler bu kadar mı zor bulması :( bikaç looted bh armour var bende ama bu bl,plc çok pahalılar..loot etsen çıkmaz :( kullanmayan yardımcı olmak isteyenlerin yardımları kabul edilir :(

camokayı mando sahibi yapalım hesap numarası :

/tip camoka * bank

(*) tutar , milyons are much appreciated lol

/cry
/drink
/pump kokobumbala
/fly on the clouds with mando

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 10:25 tarihinde, camoka tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

olm yalanım yok..
neden yalan söliyim..zamanında engine destroy ettiğimizde sölemiştim zaten sana..flawless da ettim dostum..hemde 2 tane olabilir..bana lavuğun biri prem dışındakileri destroy et dedi :) bende ettim..bi ara 1 hafta kadar krayt kesmiştim..
o ara 2 tane falan düşmüştü glb..

ya zamanım yok buluosun otho..ne nedir araştıramıyorum..iş yerinden bakıyorum zaman olursa..akşamda evde zaman kalınca oynuyorum...forumda pearl fiyatlarını görünce dibime düştüm zaten..ne diyim :(

soeye mesaj atsam geri verirler mi acaba? log falan olıyor olabilirler mi? sadece flawless ile engineyi geri verseler yeter bana :(

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 13:41 tarihinde, camoka tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

flawlessler biraz bugluydu bi aralar akse demişti onunki prem mirinki flawless olmasına raamen akseninki daha iyi çıkmış (120 mi hatırlamıyom) tabi nge deki halini bilmiyorum flawless eklendiyse. rebreatherde kendisi düşerse etkisiz ama bi şekilde questini yapıp üretebiliyosun onlardan dwb de gazlı alanlarda actionunun düşmesini engelliyo(hala ööle bi olay varmı bilmiyorum). ama çalışanını bulmak için üretilmesi lazım işte.
Sosyal ağlarda paylaş

lan al tertibin kaç konuşma...
kaça kaçsın sen..koskoca kıdemli çavuşuna laf sölüyorsun..
301. kd çavuşum ben.. 1 yıl kıdemim var senden fazla :)

bu arada mir olm hayatında yüzbaşı,binbaşı,albay,yarbay gibi kelimelerden bu kadar korkucağını hiç tahmin edermiydin :)
adamın tek kelimesi ile neler olur neler beah :)

neyse oyunu örenme olayına döneriz sen gelince..aval aval etrafa bakınca hatırlarsın beni döndüğünde..askerden döneli 2 ay olmuştu ben oyuna başladığımda tekrar..daha dünyaya alışamamışım hem cu ya hem nge ye hemde oyna alışmam gerekiodu..bende yaptım bi salaklık ettim destroy napam..sonra lavuğun biride bana premler haric hiçbir pearl para etmez dedi..bende flawless çıkınca destroy ettim..

bu arada artık orası hayatın gibi olucağı için döndünde hemen commandoya respec edersin :) çavuşun olarak sana yardımcı olurum rofl..

tez zamanda dön işallah dostum..
sevgiler...
Sosyal ağlarda paylaş

ooooooooooooooooooo mir abi seni burda görmek ne büyük bi zevk:)

hemen söyleyim pre-cu swg server açılıyor
www.swg-monster.com

hadi hayırlı tezkereler:)

not: camoka sana artık söyleyecek söz bulamıyorum ben varken sadece engine destroy etmiştin hangi arada destroy ettin bunları lol :d

[ Mesaj 23 Şubat 2006, Perşembe - 17:08 tarihinde, GwindonSurion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

olm cmaoka orda burda laf ediyon askerliğime, theedde sana doldur boşalt yaptırcam falan diyosun :) ama anlamadığın bişeyler var, ben daha 1 gün ne kolluk tuttum, ne nöbet tuttum. şu ana kadar 20'ye yakın kitap okudum, günde 5 veya 6 gazete okuyorum. 07:30 da kalkıyorum, istediğim saatte yatıyorum. herkes hocam diye hitap ediyor. mehmetcik dershanesinin müdürü olup, alay komutanının oğlunun özel hocası olunca pek sizin yaptığınız gibi bir askerlik geçimiyorum :) başımda bizden sorumlu 1 rütbeli bile yok, bir sorunumuz olduğunda direk alay komutanına gidiyorum. oturup çay içiyoz yarım saat muhabbet, tüm işler halloluyor.

eee çatla mı desem patla mı desem ne desem? :)

p.s: bu arada maşallah diyelim de nazar değmesin :)
Sosyal ağlarda paylaş

ulan 1 ay gidip karşındakine 3 adım kala lavuk lavuk selam verdin ya o yeter bana :)
baardın mı

mirally sandu
eclipse server
emret komutanım die :)

rofl

olm burakistalin ne oldu ya..adam bi teğmen oldu askerden döndü bi daha ses seda yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...