Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knight clan baskanı arzu ?????

endless_night

Öne çıkan mesajlar

kizin1i paylaşılamaz tasvir edilemez nitelendirilemezdir.. kizin1i ile sonsuzluğa adım atın vs. vs. bunun gibi sözler söyleyen kendini begenmiş bi kız sana ulaşılamaz geldi heralde onu kazanmak için bu kadar yırtınıyosun

çünkü o kız haliyle sizden daha becerikli.
o kız haliyle sizden daha terbiyeli.
o kız haliyle sizden daha akıllı.
o kız haliyle sizden bile başarılı.

bu böyle deil aslında bak böyle
kizin1i paylaşılamaz
tasvir edilemez nitelendirilemezdir.
kizin1i ile sonsuzluğa adım atın kizin1i marketler bakkallarda gazete bayilerinde asdjfksadjflkjsadfsda xd
o yazının gerçegi bu olması gerek ;)
Sosyal ağlarda paylaş

onun clanına girdim cıktım boyle insan oldugunu ogrendim için burda yorum yapanların kimsenin onun eziq clanına ihtiyacı yok olmazda bu kadar niye savunmaya ihtiyac duyuyon o becerikli yetenekli dedigin kişinin beyni yokmu kendini savuncak kadar yoksa sen yoksa onunda beyni yokda sende yarım beyninle ona yardım edip 1 beyinmi oluyonuz bu sizden daha akıllı sizden daha becerilki lafı senin gibi kus beginliler için gecerli yazdıgın seylere dikkat et kimsenin yalakalıgını avukatlıgını yapma.....
Sosyal ağlarda paylaş

dediler ki pati yenilendi... bende bir umutla girdim acaba eskisi gibi muhabbetin aktığı bir ortam mı... aksine küfrün havada uçuştuğu bir yer olup çıkmış...

son zamanlarında böyleydi zaten pati...biri birine laf koyar biri laf koyulanı savunur, herkes savunana çalışır, sonra bir iki kişi işi şebekliğe vurup konu patlatılır ve böylece forumtr'ye bir adım daha yaklaşılırdı(!)... keşke bu yeni görünümle hepsi gitseydi...

arkadaşını savunmak için illa ki arkadaşın ona vermesi gerektiğini düşünen zihniyet bir sonraki mesajında üstün zeka örneği göstererek diyor ki " nickini söyle ne kadar akıllı olduğunu bilelim" sanki lvl 70 adam adı verince "pardon abi"" diyecek...

diğer arkadaş ta hakaret var deyip yetkililere sesini duyurmaya çalışıp bakmış olmuyor farklı kelimeler kullanıp ana bacı düz gitmiş. akıllı gözlerde kazanabileceği puanları sinirine yenilerek kaybetmiş bence...

oyunda ne kadar eski olduğun, levelin, itemlerin ne önemi var? bunlar size bu forumda hakaret etme ya da istediğini söyleme özgürlüğü mü veriyor? ayrıca konuşmaların delikanlılık kat sayısı bir hayli yüksek görünürken, bir bayana ne olursa olsun yapılan yakıştırmalar o kalvye delikanlılığını silip götürüyor. ama bunu bile anlayamıyorlar ne yazık ki...

ha konuyla ilgili birşey söylemem gerekirse... arzu kim tanımam etmem...reelde tanısam belki hakaretlere yada savunmalara katılabilirim. oyunda tanısam da bir derece... ama eleştiri yapacaksam da haddimi bilirim savunacaksam da kendime hakim olurum sanırım. allah size akıl fikir ben gibi düşünen ve bu akımı sürdürmeye kararlı arkadaslarıma sabır vermesini diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tanımadın kişiler hakkında bilmedigin konular hakkında yorum yapma kimsenin delikanlılıgı senin 2 dudagının arasında degil bilmedigin seyler hakkında bilmis tavırlarla konusma ilgin yoksa konuylada yorum yapma....

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 20:55 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

diablo baştan beri izliyorum seni kızınbiri dediğiniz şahis bidiq chari yani ben 50 centte bunu anlatior gelior partiye alin die ve ardındanda party ful dior party lideri (cure:::shot) o zaman bende spotu alirim dior ve aliorda cunku partimiz level 55 üstü adamlarla dolu ama sadece level kasmak icin kurulmuş olağan bi parti elimizde olağan üstü adamlar yok ardından arzu partime gelmek isteyen seeking acsin dior ve bizim partimizden kimse onun partisine gecmior oda topluyo adamlari başliolar ksye aliolar bizden spotu o zaman knight claninda olan ve aynı cafeden oyuna girdiğimiz kankalarimiz gelior spotu almak icin (arthas_sw, kertenqele, huso_huso) haliyle spotu alioruz knights clani kendi adamlarina ks yapiolar hak haklı ortada bu saydiğim adamlar olaya şahittir ve söyle bana arzu sen kimsin aposun direkleri die başlayan bi dörtlük gezior ortalikta spotu geri alioruz 66 levelken 62+ olmayan charlarla eli basi yanan adamlardan spot alioruz sonra arzu denilen arkadas clanindan 3 arkadasimizi birden atior tüm clani apos spotuna topluyor ve biz aldik alacağimizi deyip cekilioruz eslant towna bu arzu böle bi insansa diğer tüm kötü yanlarida doğrudur.. jade_realide coook eskiden beri tanirim onun senin yaptiğin iddaalarla yakından uzaktan alakasi olmayacağini biliorum bana inanmiosan arthas_sw huso_huso yada cure:::shota oyunda pm atip arzudan apos spotu nasi alinir kendi clanindan adamlar gasp edilen spotumuzu nasi geri alir onnar sana anlatsin arzu eğer harbi bi insansa orada olduğu dumuru kendi sana anlatsin !
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben gene dayanamadım ama şu forumda bence arzu başlıklı konular açmayın, ozellikle dun moradonda kısa donla gezen tiplerin arzu ole kastı arzu bole kastı die konusmalarıda pek inandırıcı gelmiyor bana arzuyu anlatmayın... ben onun ne mal oldugunu kuzeni hakanın ne o.ç. oldugunu biliyorum... o kufurlerin hepsini yazan hakan, arzunun kuzeni arzu o charı kasmadı bana masal anlatmayın ozelliklede sanki dunyadan hbri varmıs gibi konusan diabolik, sen kabul etmesende seni çok yalaka gordum bugun yaw...

arzu o charı başkalarına kastırdı (ki bu başkalardan biriside benım)... kuzenın mage charı nicki iskocyalı ile, birde ben 3 kişi eslantta w00taboluos ve immortalsouls'a ks yaparak ustelikde a1 delerse a1, a2 delerse a2 ye geçerek aralıksız 12-13 saat bu şekilde kasarak o char o levellere geldi... onun işi gucu spot almaya calışmak, klanına para alarak adam almak, zamanında lure oldugu donemlerde trade atarak warrior yatırmak, kendi klanı yetmıyormus gibi alt klanlarınıda toplayıp o şekilde ks yaparak kastı arzu...

czde klandakilerle parti kurup, kendisi priest oldugu halde townda oturarak kendine np kastıran, bu yuzdende pk nedir nasıl yapılır dunyadan bir hbr oyun oynarak charı binbir turlu şekle sokarak birşeyler yapmaya çalışarak ve asla başaramayınca satarak bu işlerden kurtulan bir engesizdir....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...