Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knight clan baskanı arzu ?????

endless_night

Öne çıkan mesajlar

jestergod
pati § 20 şubat 2006, pazartesi - 20:10 [ özel msj ]
--------------------------------------------------------------------------------
diabolik, sen onu savunmaya devam et, bi gün haline acıyıp bi kere verir belki :)

--------------------------------------------------------------------------------

bu nasil 1 cahilliktir ...

forum yoneticileri nerede ?
Sosyal ağlarda paylaş

ahlaksızım ben, terbiesizin önde gideniyim. yinede oyundan hatun kaldırmaya çalı$mak gibi ilginç atraksiyonlara girmicek kadar duyarlı bir türk erkegiyim :) 15 ya$ında bi veledin kucagına dü$meyesin sakın? dikkatli olasın sayın diabolik.

zoruna gitti sanırım ehi ehi bi bardak soguk su seni kendine getirir sanırım ;) sinirlenme bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

diabolik

senin oyundaki nick ney aress yeni basladın heralde arzuyu savunma bosuna aressdeki onun herkez ne oldugunu iyi bilir 70 lvl presiti alan kişiye git sor nabmıs charı almak için ne karektersizlikler yapmıs sonra burda gel onu savun oyundaki nick soyle bu arada ???????

onun clanını bende girmistim 2 hafta falan kaldım onun nasıl biri oldugunu cok iyi biliyom butun aress de biliyo...

bu arada sen demissin sizden daha akıllı daha yetenekli sen o kus kadar beyninle millete nasıl sizden daha akıllı becerikli diyosun kimi ne kadar tanıyon su oyundaki nick soyle sende seninde kim oldugunu bilelim....

bu arada diger arkadasların dedigi seylere bisey demem ben karısmamda o tur seyler soylememde ben tartısma konusu actım tartısırım onun kızlıgını falan burdan laf soylemem delikanlı adamada yakısmaz o tur laflar zaten.....

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 03:33 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

İnanmıyorum o gerizekalı gene mi KE'ye döndü.. Geçen gün Jade ile konuştum 70 priest'i geri almaya çalışmış biff le felan konuşup onun kadar şahsiyetsiz ve şerefsiz bi insan yok ya.. Hem charı satıyosun hemde geri almaya çaluışıyorsun nasıl bir insansın sen ya.. Allah'tan Jade erken uyandı da charı kaptırmadı bu gerizekalıya... Arzu şapşal şempanze derler ya onun gibi bişey... Macro ile lvl kastını herkes biliyo Arzu'nun Arcangel ile birlikte 65-70 arasını oto buff oto heal'i açık bıraktı yattı ve Arcangel kastı arzu oturdu.. Bu kızın1i deil MaLın1i.... 4x4 nicki uymuş sana aslında ne de olsa 4 taraflısın :D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

diabolik sana sadece şunu sölicem.. arzu sana veriyo mu ? o_o
ne biliym çok savunuyosun da ondan sordum yani kesin veriyodur 2. bi seçenek 1.dereceden pis bir yalakasın... konu kapanmıştır salla endless biz sabahlarıs raven harpy'lerde lvl kasmak için günde %10 nasıl yaparıs die düşünürken o şahsiyetsiz insan (arzu) aç oto minor oto buff.. yat uyu sabah bi kalk 70 olmuşum o_o...
Jade'ye de bok atmaktan vazgeç eğer o insan da o programları kullansaydı o Arzu'dan önce 70 olurdu.. Ama o öle bi insan deil charı 2 kişi kasıyo ama sonuçta macro deil alınteri bundan sizin gibi EZİKLER ne anlar ?
Benim charımı da bazen 2 kişi kasıyoruz ama emek veriyoruz biz başında durup skill vuruyoruz attack yapıyoruz macro açıp da uyumadı... Önce EZİKLİK dönemini atlat sonra gel konuş bb

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 08:54 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 kere buna pm atıyorum cvp yok 1.5 saat falan geciyo cvp geliyo dısarı cıkmıstım yeni geldim diyo ki o arada heal ve buff veriyo warrior ismini hatırlamıyorum ama 70 lvl oldu oda dısarı cıkarken bile buff heal veriyo charlarda yapay zeka varda bizmi bilmiyoz ki cz de onla cok parti yaptım kac işi birden yaptıgını ben bile sayamıyodum 9999 tane parmak olsa yine yapamaz :d

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 09:37 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna gıremiom bakim dedim neler oluor bıtıor..tartıstıgımız seye bak..su serverde 2-3 ay oldu oynayalı anam agladı 61 yaptim...o kadar lvl 70 adam gordum de bı tartısılan bu arzu !!!ilginctir ayrıca serverde tek sevmedıgım kısıde budur kendını begenmısın bırı baska bıse degıl...bnden akıllı bnden terbıyelı bnden bılmem ne olması lvl 70 olması ıle mı alakalı hem unı hem oyun derken gozler 10 numara oldu el alemın nası kastıgı ortada bızde salo gıbı sabahlıyıp duruoz...nese bn oyundan zevkı bole alıyorum..bu ınsan ıcın ne tartısmaya nede savunmaya gerek vardır...her koyun kendı bacagından asılır nese herkese ii oyunlar...(bi girebilsem :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...