Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barisarock...

can

Öne çıkan mesajlar

Gidenlerden yorum alayim..
Bence güzeldi, gerçi beklemedigim 3 olay oldu.
1- en önemlisi de bu zaten, kizlarla kavga ettik. :D sap rule takildik, ahah..
2-çok katilim vardi.
3-beklenmedik kadar kiz vardi. ve kizlarin cogu da yalnizdi. ayrica güzellerdi. diger thread'de laf ettiniz o kadar ama ke$ke kiz icin gitseydik. :P[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

He bu arada müzikten hiç bahsetmedim. :D
ses sistemi o kadar kötüydü ki, sözler anlasilmiyordu.
soul sacriface süperdi, mükemmeldi. pogo olayi da güzeldi. katilanlara selam yolluyorum eger varsa. (ahh, hala aciyor her tarafim)
bir kere daha olsa bir kere daha giderim
bir de rock'n coke ta 900 küsür bilet satilmis dediler.
dogru mu?
barisarock'ta 7000'den fazla bilet satilmis. bu kesin dogrudur, cünkü baya kalabalikti.[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

eğer doğruysa çok gülerim[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 28 sayfa)

frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
[b]Felsefe yapmaya çalışan aptal kızlara hayır

Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle süperdi organizasyon harikaydı...
artık geriye kalanları ayrıntıları sabaha anlatiim başımağrıyor...

ama paşabağı şarapları kesinlikle suxxor![hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Nail in my heart
From my creator
You gave me life
Now show me how to love
Sosyal ağlarda paylaş

süperdi ..
herşey düşünülmüştü
ortam harikaydı
bi ara ortamlara aktık ama kızlara kaynayamadık babacumla eha
ses sistemi melan ın da belirttiği gibi biraz aksama vardı ama gayet memnun kaldım zaten yaşar kurt ve mvö dışında pek müzikle alakamız olmadı
şarap tam bi suxxor dı köpek öldüren dedikleri bu olsa gerek lol

yeni geldim eve çok iyi bi gün geçirdim ..[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

ve arada rock n coke ta 995 bilet satıldığını anons ettiler millet çıldırdı bağardı çağardı falan eauhea
bizim barışarock ta ise minimum 3000 kişi olduğunu düşünüyorum
yine bi 5000 bilet satılmıştır bana göre[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

ahha
bu arada tgrt'de röportajim çikti.
ahha hayirli ugurlu olsun.
sarhoslar vardi.
onlar süperdi. ahaheu
hele bi tane uzun saçli, beyaz t-shirt'lü vardi. saraplardan içerek sarhos olmus.(nasil olmus ben de anlamadim ya...)[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

Pek alakasiz insanlar da yoktu.
mvö, ve bir dt cover'i yapti grubun teki, sabahtan. onlar sirasinda güzeldi. yasar kurt her zamanki gibiydi.
ha bir de black sabbath'tan paranoid çaldilar, o da güzeldi. 4-5 sarkiyla sesim kisildi.[hline]There's a heaven above you baby...

[Bu mesaj -Melancholy- tarafından 07 September 2003 11:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

efenim
saat 14:30 jankisle babacum kadıköyde buluşur
saat 15 sularında Beşiktaştadırlar bu bölgede biraz oyalanıp t-shirt aldıktan sonra 42T ye binmek üzere duraklara doğru hareket ederler
42T ler hep doılu geçtiğinden babacum "ya bari Taksime akan bir otobasa binelimde ana duraktan kalkarken aynı otobaslageliriz hem oturmuşda oluruz" öneri mantıklı olsada olmasada oturarak rahat gitmek için başka bir seçenek yoktur.
Taksime gidilir oradan inilen otobüse jankisin akbil doldurma işlemlerinden sonra geri binilir :)
15:30 sularında yolculuk tekrar başlar beşiktaştan sonra otobasa 5 tane çılgın genç biner bunların ikisininüstünde beşiktaş forması vardır ve yol boyunca beyinlerimize geymek suretiyle tecavüz ederler, sarıyer ve tarabyadaki manzara nın yarattığı narkoz etkisiyle bir şey hissetmedik o ayrı

velakin bol manzaralı bir yolculuktan sonra 5 sularında piknik aman konser alanına gelinir
ilk yapılan şey tuvaletlere uğramak olur sonrada sucuk ekmek yenilir, bu arada fiyatlar gayet makuldü, mesela sucuk ekmek+ayran 2 milyon.

mekanda bir köpek vardı, arkadaş yok böyle bir hayvan, hani "hayvan gibi yemek yeme" deyimi varya ahanda kaynağı bu köperk görünümlü öğütme makinasıdır. hayvana ne versek yedi ve doymadı... akşama kadar o kadar şeyi nasıl yedi ve nasıl çatlamadı hayret!

eh yemek fazlını camışlar gibi çimenlere yayılarak yaptık bu sırada kız kestik güzel oldu.

mekanda ciddi anlamda bir piknikhavası vardı, mangalda kızaran etin kokusu, top oynayan ipatlayan insanlar, çimenlerde uzanmış uyuklayanlar, etrafta koşturan çocuklar (hatta biri jankisi çok beğenmiş :-P) buradan da anlayabileceğiniz gibi 7'den 77'ye her yaştan insan vardı...

içecek olarakönce şarapaldım ben ama yarısına kadar içtim gerisiyle Baharsuyu Piknik Alanını kutsadım sonra gidip biraiçtim kafam hoş oldu ateş yakıldı ateşlerde ısındık :)
ben yanıma koyun postu almıştım soğuktan korunmak için jankis be öteki arkadaşlar dalga geçtiler ama gece üşüyen nedense ben olmadım :)

harika bir gündü mükenmmel bir mekandı organizasyon süperdi seneye yine yapılsın yine gidiyim :) ama busefer çadır fln kurarım orada ehe :)

Mor ve Ötesinden sonra Moğollara kalamadık geç oldu otobüsler servis hizmeti görüyordu (adamlar İETT yi kafalamış süper) Taksime gittik orada önce yol kapamaca oynadık :D sonrada kızılkayalarda hamburger yedik
dolmuşlara giderkene midyede yedik :)
evet belki pisboğaz olabilirim ama hangimiz değil ki?

uzun lafın kısası çooook memnun kaldım buram buram dağhavası çektim içime hatta bir ara oraya piknik yapmaya gidelim :)

esenle kalın[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:

Nail in my heart
From my creator
You gave me life
Now show me how to love
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 07 September 2003 11:47 tarihinde demiş ki:
Taksime gittik orada önce yol kapamaca oynadık :D [hline]]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:

Nail in my heart
From my creator
You gave me life
Now show me how to love

euhauea fikir benden uygulaması babacum dan ..
taksim anıtının ordaki ışıklarda bi yol sıraselvilere doğru gider.
tam karşıdan karşıya geçerken ben bi polis barikatı gördüm yolun yarısını kaplamış arabalar diğer yarısından geçiyo
lam ildo gel şu yolu kapatak demeye kalmadan adam bi baktım aldı barikatı yolun ortasına koydu bile eauheau

ondan sorasını siz tahmin edin. normalde oluşmayacak bi kuyruk

bi de geçtik karşısına pişkin pişkin seyrettik 5 dakka
güzel enstanteneydi eauhe[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)

[Bu mesaj jankis tarafından 07 September 2003 13:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sonrada kızılkayalarda hamburger yedik

mmm kizilkayalarda hamberger

said:
dolmuşlara giderkene midyede yedik :)

mmm midyeeeeee[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

abicim hemen bir şeyler atmayın, bunu yazan pazar ekinde köşe yazısı yazan bi kadın, öven yazı yazınca onun cebine fazla bi para gitmiyo, ayrıca star uzanın dı da noldu, gazeteler bağımsız kuruluşlar, sahiplerinin aynı olması bir şeyi değiştirmiyo, olay orda çalışan insanda[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

ben biraz sert çıkışmışım sorry o konuda, benim demek istediğim kişi sayısı aptal bi yol karalamak için, ha 3k kişi var ha 7k kişi benim gözümdeki değeri kişi sayısıyla değişmiyor, çoğu kişi içinde öyledir bence, sadece gidenlerin aldığı haz kat sayısı artar belki[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...