Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lost tartisma ve teori topici yuksek miktarda spoiler icerir.

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

ufak bir detayda benden

sawyer in sinanmasi bolumunde
hani su domuzla munasebeti
sonunda domuzu affetmis ofkesine hakim olmustu vs.

ayni olay bir kez daha karsisina cikti
ben gene sinaniyor diye dusunuyorum.
kurbağli bolumden bahsediyrum evet:)

bu sefer kurbağayı gebertti
bence basina ilerde bir is gelecek bu yuzden:P
Sosyal ağlarda paylaş

kate'in ati oksadigi bolumde ati oynatan siyah bi kol var bakin ona. yani terbiyecisi felan var. cekim hatasi =((

onun disinda, bence ecko o adama gunah cikartmak icin anlatti oldurdugunu o herifleri. bi nevi vicdani rahatlama.

beni asil ilgilendiren

kate sawyer'i affeder mi?
jack anna lucia'yi goturur mu?
sisman arkadas deli doktorunu tavliycak mi?

hepsi ilerleyen bolumlerde...
Sosyal ağlarda paylaş

deli doktoru cilveleşio zaten. yelloz ya.. nasıl durmuş üstü,mde fermuarımı kapatır mısın. o da zarf atıo zaten hurley'e.

kate sawyer'ı affeder çünkü o adada iki ykaışıklı adam var biri jack biri sawyer. e kate de illa ki biriyle yatmak zorunda. jack kate'i pek sallmıyo ana lucia daha güçlü birisi o yüdzn ona kaydı o yüzden kate sawyer'ı affetmek zorunda. Dizinin o saçmalığı var cinsel gereksinimler hiç gösterilmemiş. öyle bi adaya düşülse cinsel gereksinim yüzünden insanlar bundan daha fazla ve çabuk yakınlaşır. biraz saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

ben asıl silahların maymun charlie tarafından iadeisini bekliyorum yeni bölümde.

sait anlamış gibi geldi bana...unuttunmu charlie derken bolüm sonunda.

hatta silahlarin yerini soyleyince odaya ihtiyaclari olacak ve henry gale serbest kalacak:P

[ Mesaj 17 Mart 2006, Cuma - 12:27 tarihinde, THARKAS tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

216yi izledim biraz once. son dakikada gelen golle henry gale galip bitirdi diziyi.
the whole truth ismi ama bi o kadar da yalan iceriyo. 1 hafta nasil beklencek simdi...

[spo]bi de bu olum, man of science-man of nature temasini yavasca ama damardan veriyolar. ilerde bloklasma gorucez gibi. [/spo]

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 09:30 tarihinde, zaidral tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gösterim tarihleri:

airdate episode title
2006-03-01 2x15 maternity leave
2006-03-22 2x16 the whole truth
2006-04-12 2x17 lockdown

sendeki fake penth :p
ya ben promosunu cekmisim mal gibi boyutuna falan bakmadan da, ondan 215 elimde demisim hehe : )

ya ben su igne muhabbetini anlayamadim, ne alaka? ve biz daha hic "sick" insan gördük mü? nedir, ne degildir?
Sosyal ağlarda paylaş

balon olduğunu nereden gördün ben göremedim valla?henry nin filmin son saniyelerinde ürettiği teori tüyler ürpertici görecez ilerki bölümlerde haa burdan bilgilendireyim sizi nisan ın sonunda lost tatile giriyor eylül ayında dönecek geri 5 ay yok lost!!ama sezonun son bölümü 2 bölüm çekilcekmiş ve herkez izledikten sonra bok olmuş bi durumla yeni sezonu beklemeye koyulcak.bir büyüğüm lost'un 5 sezon luk bir dizi olduğunu söylemesi beni morarttı
Sosyal ağlarda paylaş

bu henry tam bir çakal.

bakalim ne is cikaracak baslarina.

locke karizmasini git gide kaybediyor...ne olduda bu hale geldi bu adam anlamadim. jack i lider yapmak isteyen locke du ...tinlamayanda jackdi simdi ikisi kapisiyor enteresan...

bu arada charlie ye git gide daha fazla uyuz oluıyorum...su silahlarin yerini soylese sait e bi ise yarasa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...