Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kohack finish patch 1320

ofs

Öne çıkan mesajlar

k2 ye cidden kil olmaya basladim gmleri notice gecerken gml ere herhangi bi sekilde ulasamioruz pre olmasa dicem parasiz uyeyim eyw adam hakli ama para verincede ilgilenilmio pm attimi gm i bulmamiz lazim bizim bu oyuna para veriosak myko da surekli online gmler var gm_002 gm_003 gibi adamlar isini cok iyi yapio falla bulsam kendi charima es deger bi char hic durmicam gitcem myko ya en azindan para verdigimize deger
Sosyal ağlarda paylaş

marlocum inan mykoda okadar basit değil paralı oynamakta sitemi düzgün kursalar ben orada devam edecektim inan
nedenine gelince soyle diyim ben orda 8 ay önce car açtım ve oynamaya karar verdim ve preminyum almak istedim karşıma çıkanları görünce şok oldum yaptıklarım :d
siteden form indirdim bilgilerimi yazdım bu c.card bana aittir diye ve bunla alışveriş yapacağım diye ve mykoya faxladım verdiğim c.card sanal c.card olduğundan limitini 24 saat koruyabildiğinden bana bu c.card ile alışveriş yapamazsınız diye cevap geldi
anlayacağın adamlar çok iyi işlerini yapıyorlar bende riske girip normal c.card ımın bilgilerini vermek istemediğimden ki form a doldurup bilmediğin bir yere gönderiyorsun yazılı ve imzalı olarak ve arkadaş ortamımın da ko da olduğundan geçemedim ama inan myko gerçekten hakkını veriyor bunu anladım birde lag olayını çozseler muhteşem dicem
Sosyal ağlarda paylaş

kohack yapan kişi sasa bi süreliğine tatile çıktı kendi ağzıyla forumda(official olan diil) bunu belirtti kohack ben çalıştırdım hatta 1320 yüklü iken ama 5dk çalışıo 5dk sonra server durumu çakıo ve bum dc hackshield dosyasında ufak oynamalarla oluo ama dediim gibi 5dk abartsanız...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...