Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik: AoS New Game Account

JeanPaul

Öne çıkan mesajlar

Selam,

2 tane yeni account code var. 2 adet AoS Upgrade almistim. Icinden dogal olarak 2 adet de yeni account kod cikiyor. Satabilirim.
1 tanesini register ettim. Digeri activation kod seklinde. Ama onu da register edip verebilirim.

Sanirim 28 Subat'a dek karakterlerinizi yaratir iseniz karakter basina personal bless deed ve mini house statue'ler kazanabilirsiniz.

Atlantic Gold karsiligi satmak istiyorum.

Tesekkurler,

Ferhat[hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 20 Şubat 2003 22:21 tarihinde demiş ki:
kaç gold?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

i am in love with loneliness..Elv En Melu Uei!

PM.

Bu arada bunlar YENI ACCOUNT icin. Ornegin mevcut account'unuz vardir ATL'de bu da 2. icin istersiniz, ya da arkadasiniz icin filan. Upgrade kod degil bu. Ben kullandim upgrade'i :)[hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

Son firsat.

Yeni Account. AoS. No Char. Char actiginiz anda personal bless deed'leriniz olacak, mini house statue'ler olacak ki ortalama 10K'dan baslayip 50-60K'ya bile satan var. Account'u activate ettim. 1 ay sure basladi.

Hali hazirda account'u olanlar icin, ya da bir arkadasi araciligi ile bana gold aktarabilenler icin.

800K Gold. CD'yi de kopyalayip gonderebilirim bunu satin alana.

Tesekkurler....[hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elesso, 26 Şubat 2003 13:00 tarihinde demiş ki:
gold olarak değilde dolar olarak satmak istersen talibim

PM attim.

Gold olarak satiyordum. Ama aradan sure gecince baktim kimse almiyor ben de kullanmaya basladim. Gold ile almak isteyen varsa hala ilgilenebilirim. Su anda icinde bir adet Fisherman var :)[hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

Nukem, hakli olabilirsin. Ama napalim gitti artik.

Account'u artik kendim kullaniyor olacagim buyuk ihtimalle.

elesso: uzgunum ama PM'de de soyledigim gibi Atlantic Gold karsiligi satiyordum sadece. TL/$ ile degil. Atlantic Altini, Dollar'dan daha kiymetli benim icin bu aralar (customization of houses :)[hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...