Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cebit e gittim gitmez olaydım

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
fuar gayet iyiydi birkaç arkadaşımı gördüm güzel zaman geçirdik , pek cok foto cektim ama en sonunda salon6 da bikaç kitap bakıyordum o sırada birisini satın alayım derken attım elimi çantama ön göz acık nası yani derken baktım cüzdan yok
140milyon
banka kartı
gs kombine kartı (2 tane)
universite giriş kartı
... dolu kart daha gitti hepsi
fuar la ilgili dolu yazacagım sey vardı ama ne heves kaldı nede moral
allah belasını versin haram olsun[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

gecmis olsun,

nefret ederim hirsizlardan. ama hic merak etme, hicbir hirsiz caldigi malla mutluluga ulasmaz. eninde sonunra cezasini ceker bir sekilde.

her iste bir hayir vardir. benimde bi kere calindi. calisirken biri dolabima girmis, kim oldugu halen belli degil. hergun kitlerim, o gun kitlemedigim tuttu, o gunde cuzdan, telefon, ve saatim gitmisti[hline]If we die, we all die together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
cumartesi eve geldigimde feci uykuluydum yatmadım gittim arabayı yıkatmaya cok kirliydi
giderkende ehliyeti cüzdandan cıkartıp ruhsata koyup ruhsatı aldıydım yanıma sadece
bugün fuara giderkende bakmadım ehliyet nerde diye ruhsat ta kalmıs hep cuzdanda duran ehliyetim o gun şansa ruhsat içindeyken kurtuldu onu tekrardan cıkartmak 60 milyon ve bikere daha kaybettiydim onceden ustune 2. kes kayıp diye iliştiriyorlar sanırım 3 olunca da bi ceza falan mı ne geliyodu
onu kurtardık
simdi universite kimligime yanıyorum calan kişi bi suc işler de bu kimligi orda falan bırakırsa direk kapıma gelicek polis suc duyurus falan ugraş dur sonra cok sinir bozucu bir iş

ayrıca okul kimligini yeniden cıkartmak için yerel gazeteye kayıp-calıntı ilanı vericem bu işi nası yapıcam simdi istde yerel gazete nereye ilan vericem bilen var mı?

kombine kartlarımı tekrardan cıkartabiliyorum adamların verdigi belgede güvenlik numaraları falan vardı sanırım fakat belgeleri evde bulamadım sadece kapalı kartım var üstünde yer sıra koltuk falan yazıyo onu gotursem calındı desem yeniden cıkartırlarmı acaba[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

Üzülme be. 140 milyon öyle çok da büyük bir para degil.
kredi kartlarini yeniden çikartmasi kolay.kombineyi de çikartmasi kolay. nüfus cüzdani biraz kasar, ama bir sey olmaz.

Geçmis olsun yine de... :([hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ya işin bi kötü yanı, aklımda kalan kartlar neysede baska ne kartlarım vardı onu unuttum
kredi kartı falan dısında nelerim vardı hepsi aklımda degil şu an
bitane orta okul pasom vardı bir önemi yok ama manevi degeri coktu benim için, ondaki resmim den baska yok ve cok severdim yanımdan ayırmazdım hiç o gitti
aklıma geldikçe içim burkuluyo para falan gitti gidecegi varmış neysede o kart cok kötü yaptı ...
neyse buraya yazarak biraz olsun rahatladım
herkese teşekkürler[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...