Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

engine loot edemedim

camoka

Öne çıkan mesajlar

evet dostlar..
scann tanir isoz ve ben yabanci bi grupla hkya girdik..
canavar gibi kestikte hestik..isoz pezosu gene balını konuşturup cloak ve warmlyleri topladı..ona küfür ederken en son hkyi kestik..birda bakarsın engine bana düştü..
ama millet o kadar başıma üşüştü ki sürekli üstüme tıklayanlar duel açanlar ve trade açanlar tell atanlar yüzünden engineyi loot edemedim :( bir daha siz siz olun bu aç gözlülerle hk yapmadın..adamlar sabretmediki loot edeyim..dünya mesaj dünya duel dünya trade geldi aynı anda ve tuzu biberide üstüne telekomun paketloss lari ekleninde engine gitti...

şimdi ben ne yapayım ne edeyim..gitti 30mil..gitti benim güzel mando helmet için biriktirdiğim 30 milyoncuk..allahtan o trade ve duel açan aç gözlülere akıl ve bol packetloss diliyorum :(

ya ben ne şanssız bi adamım..daha öncede engine ve skull bir işe yaramıo die destroy etmiştim :) işte bu oyunun en şanslısı seçilebilecek bir şahsım...

neyse..paylaşayım dedim.
sevgiler...
Sosyal ağlarda paylaş

gecmis olsun abi :( neyse bizle girersin kime cıkarsa o alır :)

gecen bnim grupta da arıza cıktı. full lotto diorm adam hayr called olsun bn engine istiorm dio.. kardesim grubu bn kurdm called olsaydı ilk ben engine derdim ztn herkes artık ya engine ya saber istio 3 kisi gircek called olursa diorm lotto olursa sansına zaten 100% duscek die bisi yok diorm adama (!) anlatamıorm.. bole adamlarla hk fln yapılmaz
Sosyal ağlarda paylaş

off cok kotu olmus var oyle serefsizler ben de cok karsilastim ama genelde macro aciyorlar red- yoshi diye bir adam sirf macro acarak butun itemleri almisti silah,glowie,engine neyse sanirim lottery olayi publish 27 ile duzeliyor ama yine bir hinlik bulurlar o yuzden elimden geldigince yabanci gruplarla hk e gitmiyorum ya solo sher kar yapiyorum ya da dwb de takiliyorum neyse bir deniyecegim bugun publish 27 gelince jedi ile orayi sololamayi eger basarirsam dert kalmaz zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...