Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ODTÜ...

can

Öne çıkan mesajlar

said:
Shift, 06 September 2003 14:31 tarihinde demiş ki:
sen kalmıssın 2 olayda ne o yıllar hakkında nede olaylar ve karsı taraf hakkında birsey dedigin yok sırf solculara bok atıyosun
rpg roketatar 5 yasında cocuk gibi demagojik seyler dısında birsey demiyorsun sacma sagcı agızları yapıyorsun
neyse ben konusmam net ortamında bu konuları ama dayanamadım adam sacma sapan konusuyo

[Bu mesaj Shift tarafından 06 September 2003 14:33 tarihinde değiştirilmiştir]

orda kalmisim burda kalmisim. demagojik dedigin 5 yasinda cocuk BENIM. heriflerin uzerinde roketatarla resim cektirdigi yer BENIM OKULUM. bunun demagojisi olmaz. benim hayatimi direkt etkileyen seyler. sacma sapanligina da bunun sen karar veremezsin. cogunuz burda hic gormediginiz zamanlar hakkinda atip tutuyorsunuz. o olaylar oldugunda daha hayatta olmayan insanlar ileri geri konusuyor o donemler hakkinda. once o donemde yasayanlar konussun.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen benim okulumda öyle bişey olsa bu adam gibi vay efendimde yok şöylede yok şunu kesmişler yok bunu öldürmüşler gibi kaypak sağcı ağızlarına girmem
okulumlada gurur duyarım derimki zamanında devrimci-aydın okulmuş faşiste, ite, köpeğe ve cahile meydan vermemişler derim
shift cok güzel söylemiş bence
ama unity ucsada "kuzu" diyo.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlarin oldurulmesine karsi cikmak kaypak sagci agzi oluyo demek. meger kaypak sagcilar humanistmis, ne kadar altin kalpli adamlarmis.

adamlar adam oldurdu diye bir de sevincektik oyle mi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

burada bir kez orada bir kez. (hatta orada sen yapmiyorum demistin ben de hayir yaptigin sey odur demistim)

her tartismada soylemis mi oluyorum yani simdi? :)

bu arada, swg siparisi verdim, orada da sana inatlik olsun diye imperial olucam her yerde dalicam sana.
kabusun olucam
niahha

tabii ki saka yapiyorum :P[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning
Sosyal ağlarda paylaş

hayir ben rutin hale getirdin diyorum. mevzu o.

sen imperial olamazsin. duramazsin oralarda kendini kandirma.

bi de biraderim, biz topici filan uplamiyoruz, bi getirisi mi var bize topic uplamanin komisyon mu aliyoruz. tartisiyoruz biz.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

ha yok size demedim genel olarak :)
gerçi şimdi iyi gibi ama önceki sayfalarda daha şiddetli tartışmalar vardı da...[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!
Sosyal ağlarda paylaş

e oyle olsun. belki ben rutin haline getirmisimdir, belki de sen rutin haline getirmissindir biseyi. (soylemicem iste hehe)
seni mi kiricam ben rutin haline getirmis oliyim bosver

bu arada, saka maka dogru diyosun rebellik olmazsa kesmez beni.
az once burda deniz gezmis konusunda bagiran adam imperial olursa ters duser kendine hehe :)[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning
Sosyal ağlarda paylaş

10. sayfaya kadar mı ne okudum dayanamadım hemen cevap yazıyorum.

bikere geçmişteki olayı tartışırken kullandığınız kelimeler yaşam hakkı karşılık vs bu foruma da uyuyor değil mi? biraz değiştirirsek karşıdakinin fikir hakkı saygı fln

yahu sen birşey düşünebilirsin karşıdaki tam tersini düşünebilir. bu sana ne küfretme hakkı verir ne saygısızlık.

senin gibi düşünmüyor diye başkalarının zihniyetine küfredemezsin o sıralarda benim gibiler oturmuyo heheyt hepiniz eziksiniz benim düşüncelerim doğru tribine girmezsiniz.

unity başkaları senin düşüncelerini kabul etmiyor diye bir daha bir daha aynı şeyleri yazman başkalarının kafasında senin düşünceni yükseltmez aksine dibe vurdurur. yani demek istediğim şu karşındakine zorla kabul ettirmeye çalışıyorsun düşünceni.

aket-atum'da önce sabit fikirli insan tek taraflı insan diyor sonra birkaç topic sonrasında böyle giderse birbirimizi kıracağız diyor.

sadece 2-3 tane genel örnek verdim herkes için geçerli bu yüzden politik konular tartışılmamalı. çünkü tartışmayı bilmiyoruz. burdan da ben biliyorum siz bilmiyorsunuz gibi bir anlam çıkarmayın lütfen ben sizden de az anlarım bu yüzdewn tartışmaya girmem.

neyse özet şu. kimse sizle aynı fikirde olmak zorunda değil. bu yüzden karşındakini zorlamak yanlıştır. yazıya başlarken konuyla forumun benzerliğini vurgulamıştım hani. kimse başkasının görüşlerini ezme hakkına sahip değildir ve kimse de başkalarının yaşam hakkını elinden almaya sahip değildir. silahlı dayatma yapan da silahlı karşılık veren de benim gözümde hatalıdır ve saygı görmeyi haketmezler.
Sosyal ağlarda paylaş

cogu tartismada oluyor, diyor ki adamlar hep ayni seyleri yaziyorsun. yahu, tabi ki hep ayni seyleri yazacagim. tartisma ayni ise, senin fikrin filanca ise, odur. eger farkli farkli seyler yaziyorsan ayni konuda asil o zaman tutarsizlik var demektir. ben savundugum ne ise onu savunurum surekli baki kalir o. dimi raid3r.

sen daha fotograf cektircem filan diye hayal et, ati alan uskudari geciyo imp filan kalmiycak oyun oynayasiya sen.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 06 September 2003 20:34 tarihinde demiş ki:
aket-atum'da önce sabit fikirli insan tek taraflı insan diyor sonra birkaç topic sonrasında böyle giderse birbirimizi kıracağız diyor.

evet dedim demedim demiyorum. dediklerimin arkasındayım hala

o sırada onunla medenice tartışıyorduk (öyle değil miydi?)

bende devam edersek birbirimizi kıracağımızı söyledim[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 28 sayfa)

frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
[b]Felsefe yapmaya çalışan aptal kızlara hayır

Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 06 September 2003 14:39 tarihinde demiş ki:
said:
EagleEye, 06 September 2003 13:49 tarihinde demiş ki:
unity eğer devlet seni sömürüyorsa,o sürekli bahsettiğin yaşama hakkını(bu sadece hayatta kalmak değildir, özgürlüğünün kısıtlanmasıdırda bence) elinden almaya çalışıyorsa sen ne yaparsın? nasıl karşılık verirsin?

kimseyi oldurmem[hline]

ne yapmazdın demedim ne yapardın dedim
sana zorla birşeyler "yaptırmamaya" çalışsalardı sen ne yapardın?
"peki abi" deyip kabüllenirmiydin?
Sosyal ağlarda paylaş

onlar terk etmeyi değil kimsenin zor kullanmayacağı herkesin dostça yaşayacağı bir yer haline getirmeyi denediler. Ülkeleri için öldüler[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aket-Atum, 06 September 2003 22:27 tarihinde demiş ki:
onlar terk etmeyi değil kimsenin zor kullanmayacağı herkesin dostça yaşayacağı bir yer haline getirmeyi denediler. Ülkeleri için öldüler[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin

bunu kelesler, rpglerle mi yapacaklardi. amaca bak araca bak.

lotrda aynen sarumanin gandalfi kafalamaya calisirken "gel bak biz belki bu yolda bazi kotulukler yapacagiz, metodumuz kotuluk icerse bile netice amac iyi olacak" dediginde gandalfin "metodunda kotuluk bulunanin kotuden farki kalmaz" mealine gelen seyler soylemesi gibi bir sey.

herkesin dostca yasayacagi bir yer, iki cephe haline gelinip karsilikli roketatarlarla bir savas ortami olusturarak yaratilmaz.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

takılmışsın bişeye kalmışsın

stuck san gm çağır[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...