Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kohack....

Synergenx

Öne çıkan mesajlar

Ya bu programı kullananların artık diyorum Allah belasını versin... Yeter ya ii ce oyunun içine ettiler... Özellikle human mageler ve warriorların %70'i bu programı kullanıyo adam minicik hp ile townluyo bi anda...İsimlerini söleyip rezil etmeye gerek yok.. Sadece şu varki KOHACK gibi programları kullananlar eziktir!!! Popo korkusundan KOHACK'i açıp ufacık hp ile town atan adamlara.. Ya bu oyunu adam gibi oynayın yada bırakın gidin ya sizin gibi gerizekalılar yüzünden bu oyun içinden çıkılmaz bir hal aldı.. Örneğin ; Devil_Murat die bir mage KİNG clanı lideri sanırım.. Nova pillar atıyo kaçıyo yakalıyorum azıcık hp si kalıyo townluyo gate çekmeden bu nasıl bi iştir ya bunu nasıl kendileri kabulleniyo.. Bu programı kullananlar şerefsizdir...Başka bişey demiyorum zaten birkaç tane magenin ve warriorun ismini verdik yakında çoğu banlanacak.. Görücem ondan sonra ben bu oyunun nasıl bir oyun oldunu..
Sosyal ağlarda paylaş

Syner a katılıyorum bazı arkadaşlarım kullandı zamanında diğer bir topictede belirtmiştim nefret ediyorum o progrmdan ...
En ufak bir örnek 1700 vurdugum magenin npsini alamıyorum bu nedir yaw adama bir r yapsam ölecek adam hopp kayboluyo bende isim vermek istemiorum ama en az 10 tane isim var aklımda ....Eğere devam ederlerse gerekirse buraya gerekirse offical foruma yazıcam hepsini .. Bende cok town cekerim ama ben town penceresini açık tutarım kalabalığa girerken stealth ım bir nedenle bittiği zaman pot minorle town cekiyorum bunu gören Blancanieves adlı roguede beni oto towner ilan etmiş .. Al bide burdan yak .. Nefret ediorum ....
Sosyal ağlarda paylaş

endless şimdi bi laf sölicem ağrına gitcek.. Bu programı kullanan salak magelerden biri de sensin... illa ismini açıklamak mı lazım zaten kendi kendini ele veriyosun oyunda da aynısın delikanlıysan eğer bi gr. delikanlılık varsa adam gibi oyna şu oyunu hile ile deil..... Gerçi o programı kullananlarda delikanlılığın "D" si bile yok zaten bu bir gerçek ...
Sosyal ağlarda paylaş

ben surekli cz de h town acık durur partide oldugum adamlar iyi bilir konusmam bile biri gelir saglam damage verirse enter yaparım town cekerim ama genelde bunu 1 vs 1 de hiç yapmadım 3-4 kişi arasına kaldıgımda yaptım ama hiç bir zaman program kullanmadım sana soyleyim camur atma sen o camurun içine dusersin !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...