Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xrated warrioru satıyorum...(69 lvl % 40)

Xrated

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar. xrated program kullanmıs yada kullanmamıs sorun bu degıl kı :=) arkadas carımı satacam demıs sızın werdıgınız cevaplara bakın. eğer rahatsız oldugunuz bır konu warsa acarsınız konuyu orada tartısırsınız. adam program kullanır yada kullanmaz o kendı bılecegı bısı. kullanıyorsa enınde sonunda ban yıyecegınıde bılır. ama burada soylenebılecek en dogru laf hayırlı olsun umarım uzulmessın carını sattıktan sonra :s
abi türküz, türklüğümüzüde heryerde belli edioz walla =)
Sosyal ağlarda paylaş

söyle baha adın nedir kaç hadrf ten oluşyosun ben cafede oynuyom gittigim cafelerde kohack kullananları gördüm ayrıca ne alaka benim kohack kullanmam şimdi ben oyundayken gelip yanıma mı oturdun malsın adam kusrabakma malsın orc warrior konuşacaksak xratedi değil lord_traynus u ujio yu infermer i seynergenx i konuşalım ben el moradlıyım ama bu admlar hiesiz bi oyun oynuyor oyundan anlıyo yani gta vice city gibi hile kullanmıyo adamlar bana bi daha laf aterken iyi düşün baha hadi adamsa xrated kohack kullanmadım desin macro yapmadım desin ?? ama ben söylüyorum hiç bi hile yapmadım bu oyunda beni tanıyınalr bilir sen değil baha işine bak cocuk (sago)

[ Mesaj 13 Şubat 2006, Pazartesi - 19:34 tarihinde, _50cent_tr tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

memleket mal dolu beyler biz okulda her gün kavga edeyim o itiraf etti kişilerle adam gelsin sana sen k..t müsün desin ey allah ım bu kadar olur( bana bi daha öyle bi itiraf sana öyle bi küfüe ederim ki agzın acık kalır)

[ Mesaj 13 Şubat 2006, Pazartesi - 20:56 tarihinde, _50cent_tr tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aferim la 50 cent bastır
hak yerinde ağır kimse kimseyi savunmasın herkes kendini savunsun
ama kimseye laf etme bu sefer suçlu sen olursun
seni oyunda tanıorum sen de beni tanıosun gerçi karakterimi sattım ama beni biliosun
neyse alan yetkilisi de yok şu anda sanırım sen kimseye laf etme de sora arkadandan laf etmesinler
bir çin atasözü der ki :
biliyorusan konuş ibret alsınlar
bilmiorsan sus adam sansınlar

[ Mesaj 13 Şubat 2006, Pazartesi - 21:19 tarihinde, Cure_Shot tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tşk ederim cure:::shot abi sen benim kim oldumu en iyi tanıyanlardansın ben kürt müyüm bu laf a kızdım ben denzili liyim as batıdan dogma cocugum ben:) hayaımda doguya adım atmadım artık kimseyle dalaşmak isteniyom cure::shot abi senin için en iyi arkadaşımsın abi benim

[ Mesaj 13 Şubat 2006, Pazartesi - 21:24 tarihinde, _50cent_tr tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu topic başlığını ve hudud larını aşmış block pilis aga
adam char satıom demiş kohackci demişler eziq olan konuşmasın demiş biri de başka birine eziq demiş sonra 1i kohack le f9 u keseni savunmuş sonra onu savunanı biri kötü aşığılamış kötü aşılayanı da aşağılanan açmış ağzını yummuş gözünü sonra çıkmış biri sen kürtmüsün demiş buda ben deilimdemiş adım atmadım demiş yörük havasına girmiş..

evvvet çocuklar bu haftaki masal saati programmızı da burda bitti

block aga pilis
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...