Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

banned ( herakles,sharon,sert cocuk,tam tam,scanpala, ve daha bi çoğu)

TrimoVax

Öne çıkan mesajlar

ben bu konulardan hiç 1rini üstüme alınmadımki...
ben dupe bilmem kohack bilmem koxp bilmem beni üzen şey anlamsız block lar... adam TW döne döne gözümün önünde 66 oldu ve sadece gündüzleri oynadık... biz exp almak için golem veya trol veya tw döneriz ekonomimiz kötü ise golem den drop alıp toplu upg yapıp satan bi clanız.. inanın burda benim alınabilceğim hiç 1şi yok.
bilenler bilir kötü düşüncesi olanlar için söyliyecek 1şeyim yok. ha bu arada offline ben kınada yakmıorum ister dupe ister kosp olsun her şekilde herakles in verdiği 1 emek vardır tahminim ce... emeklere yazık oluo asıl üzen şey haksız block lar ve aynı uygulamanın çok az yabancılara uygulanması...... işde en önemli nokta bu ip tr ip simi inceleniosun. ZZzzz
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya scrool falan deil master kagıtlarım bile yok tezgah açtım elimdekileride tezgahtayım diye arkdasa verdim 2 tane kekuri ringim vardı onları satmaya çalısıyodum 2 tane koydumda dupe falanmı zannettiler :D şikayet dilekçesi yazdım işte demin sitede yenilenmiş premium falanda deilim üyelik kaydı sanırım bayadırda oynuyorum :( ne macro ne dupe hiç bişeyede surmemstm elimi
Sosyal ağlarda paylaş

edy geçmiş olsun. bu arada lvl 80 bile olsa banlanan nedeni doğruysa uzulmenın bır anlamı yok. ama sucsuz yere ise uzulurum kı bunuda yazdım uzuldugum kısılerı. ama sen kalk 1 yıldır düpe yap edit çar yap. millet skill bugı bilmeden once lvl 62 magene lvl 65 skillerini kullandır ki adını wermekte hıc sakınca duymam cunku bu kadarlık bır ınsandır cronos. dediğim gibi boziye trimoya tamtam sert cocuk bunlara yazık olmus. uzuldum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
synergenx
polithe1st ye cevabım.....

any dediğin adam bugüne kadar tek bir hile yapmayan bu oyun un en şerefli oynayan adamlardan bir tanesidir ve bütün itemleri legit %100 legit... yapamıyosan bişeyi millete çamur atmayın hele any'e......

nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz
açıkcası aklım almıyor !

en iyi kendimi tanıdığım halde bile
kendi itemlerimin bile legal olup olmadığını söyleyemem !

[ Mesaj 12 Şubat 2006, Pazar - 20:01 tarihinde, indream tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

any dediğiniz adamın itemlerini bilemem legal mi deilmi ama auto town kullanıodu bu akşam 5-6 kere şahit oldum yeter ya yeter biraz namuslu oynayın şu oyunu....zzzzzzzzz

la itemi lvl ı ne olursa olsun ne bu town merakı baydınız aq artık...
çok deil az delikanlı olun czde kapayın şu programı...
Sosyal ağlarda paylaş

any ve autotown ahahahahha. yerlere yatarak gülüyorum yahu... ahahahah. ona autotown denmiyor. biz ona tony diyoruz. oyunda adı hiraden olarak geçer. kendisi magedir ve basic skili olan tp'yi kullanır. teamspeak ve ventrillo denen şeylerden haberdarsan eğer biz onları kullanırız ve aynen şöyle deriz: tp me tony tp me fast tony!!! thx tony!

autotown demiş adam ahahahah gülmekten altıma yapacam ahahahhah....
Sosyal ağlarda paylaş

yahu böle seviyesiz adamların patide ne işi var anlamıyorum. derdin varsa adam gibi kelimelerle yazarsın. odunun ise senin gibi kerestelerden yapılıyor olması üzücü. çünkü odun düzgündür kullanışlıdır en azından. tartışmayı öğren kelime seç öyle yazı yaz....
Sosyal ağlarda paylaş

zuah keresteden odun... sen git tony midir nedir ona anlat bunu ....zzz
seviye demeden önce ilk post unu oku gevşek tutumunu gözden geçir sonra bide bak bakalım ben bu forumda bu şekilde tepki vermişmiyim. asla vermedim nedeni ise karşıma çıkanlar imalat malzemesi deildi....
Sosyal ağlarda paylaş

sonuçta adamlar banlanıyor ama 2 gün geçmeden tekrar oyundalar.
ama aynısı başkasının başına gelse nolurdu acaba?

belki bir bug olabilir dicem ama o da nasıl bir bug anlamış değilim. lvli yüksek olup eline dual +8 shard lar alanlar hep banlanıyor ama ertesi günü açılıyo.

itemleri silindi deniliyor. adam oyuna girdiği gibi shout tan Buying IN, IB , Dual ROL , Dual +8 Shard yazıyolar.

Çok şaşılmayacak bi konu. (Önceden de bu gibi şeyler gördük)
1 ay boyunca kosp kullanan birini hergün söylememize rağmen en sonunda banlatıyoruz ama bi bakıyoruz ertesi gün oyunda .
Sosyal ağlarda paylaş

anarshe
katılıyorum yazdıklarına demek ki belkide sorun bizde ...bunlara izin veriyoruz..bizim götümüz çıkcak bowlda orc lamı uğpraşalım boss lamı uğraşalım diye ..adam 5 dk da bir servet yapıyo.....sonra da beni kimse yenemez clanım en iyi clan ....

[ Mesaj 14 Şubat 2006, Salı - 13:22 tarihinde, AeneisF tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...