Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pvp'si ko gibi bir mmorpg

256

Öne çıkan mesajlar

Hala ultima diosunuz arkadaşlar herkes çok i bilio zaten ultimanın efsane oldugunu ama aynı kefeye konulcak oyunlar deil bunlar . Bi çok oyun yapmaya çalışıolar pvp de kabiliyet gerektirsin mouse klavyeyi ii kullanabilme gerektirsin ama başaramıolar hatta biz türk oyuncular için bu telekom yuzunden hiç bi zamanda bunu basaramayacaklar .
Sosyal ağlarda paylaş

Aranmıo olsa herkes en ii olurdu bi şekilde.
Çoğusunda aranıyor su an biliosun aranmıo olsa 2 siyle birlikte oynanmazdı . Keybindingsler olmazdı mouse sensivity olmazdı (bu bile var) ...........

[ Mesaj 20 Mart 2006, Pazartesi - 12:54 tarihinde, nomex tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

mmorpgsizlikten kivranirken bi ara KO'ya bakayim demistim ne istir beles oyun falan..girdim 30-40dk falan oynadim dunyada suana kadar gordugum en kotu oyun.zaten bedava bi oyundanda okadar olabilir.ultimaninda 3 milyon kullanicis var cunku beles..nerde beles oraya yerles cok fazla insan var bu dunyada.diger sekilde maddi geliri karsilayamayacak durumda olan insanlarda var.baska bi sekilde bir oyuna para vermenin salakca oldugunu dusunen insanlar bu sayidan cok daha fazla.ama isin gercegi eger bir mmorpg oynamak istiyorsa insan adam gibi, para vermek zorunda.UO'nun ortami guzel olabilir ama ortami guzel olan bir cok yer gosterebilirim size msn, irc gibi.zaten gunumuz mmorpg oyuncularinin hic biri chat yapmiyor genelde TS, Vent falan.UO cag disi yani.benimde ilk oyunumdu o ture ait olan fakat zamani gecti arti ben o oyunu mmorpg olarak adlandirmiyorum suan piyasada olan oyunlara bakinca.
flameleride bekliyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

zaten uo'nun en büyük eksiği eski olması.Ama eski olmasına rağmen harika oyun.

Birde UO beleş değil yani ülkemizde ve bir çok ülkede milyon tane beleş server olduğu gibi paralı , EA ile ortaklaşa yürüyen vs. vs. official serverlarda var.Onlarda dahil buna.

Zaten 3 milyon tahmini bir rakam.
Sosyal ağlarda paylaş

Allahım hiç uo oynamadın mı demişler, sen uo ne bilmioken ben uo oynuodum bu 1 . şu an uo oynayanlar bana oyun oynuoruz demesinler bu 2.
Ve su an piyasa da olan oyunlarla uo yu aynı kefeye koymayın diorum bu 3 . (bu 3. sıkkı cok kez tekrarlıcam herhalde)
Nebula sphere daki charım hala duruo galiba buyuk ihitmal 1200 1300 gunluk olmustur ki bu yanlıs bi tarih zaman tutma daha sonra basladıgı için belli bi yerden .
Buna ek olarak bi adet runuo sunucusunda da full artifact bi warrior ve mage charım var. Bunlar hala duran charlar kac senelik sen dusun .
Sosyal ağlarda paylaş

Adamı sinirlendirmeyin ben uo nun kinden ii fln demedim basta soledim zaten bununla aynı kategoriye koymayın die ama kıtsınız işte anca abuk subuk sidik yarıştırın , uo nun efsane oldugunu hepimiz bilioruz derken t.ssak geçtiğimi düşündüğün için böle oluo hadi sen git vampir oyununu oyna koçum .
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca ... adam burda ii oyuncu tartısması yapmıoduk sen hiç uo oynamıssın dedin ben ona cevap verdim post atarken birazcık düşünün de atın ne yazıorum ben die sen burda birine laf sokunca sana para vermiolar laf sokmaya çalışırken de kendinizi küçük düşürmeyin ki adam sansınlar . Ne zaman büyüyceksin hiç bilmiorum .
Sosyal ağlarda paylaş

Zeytin ne demek istediğini anlamadım ama , nebula dedim quann veya locus ta diebilirdim , Sadece nebula iken oynadım nebula north oldugunda bırakmıstım nebulayı yani locus olmadan ustune quann acılmadan önce pardon ama sphere olarak butun pvp sistemlerinin + scriptlerinin basıydı nebula biliosun (burda sphere da gordugum pvp den bahsedioruz) sayet osi den bashediosan ki sanmıorum nerden baksan butun runuo sunucuları osi clone dur ve bu da demek oluo ki pvp sistemleri aynıdır . (skill kasmaktan da bahsetmiorum). Herhangi bi osi clone runuo sunucusunda yaptıgın pvp gordugun sistemler alıstıgın oynama tarzı osiye denktir. Bütün cümlelerimi acıklama gereği duyuyorum cunku yanlıs anlasılmalar oluyor . Ayrıca tekrar ediorum uo ile aynı kefeye koymayın die ama inadına tartışma uzasın die hala uo ... nebula ne ki bilmem ne tarzında konusuosunuz .

Ayrıca cogu insan bilio ki pvp zevk meselesi ama bosuna uzatıosunuz olayı guild wars şöle böle diosunuz başka biri dio ki street fighter başka biri dio ki gordugum en iğrenç pvp sistemi , bu insanlar bilgisiz insanlar deil sadece zevk meselesi olan bi konu oldugu için farklılıklar olabilior , onun için bosuna uzatmayın hala .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sizin gibi mmo pvp ustalarının yanında :) bize pek laf düşmez gerçi ama guildwars ın pvp sinin sitrit faytır dan 5 farkını söylermisiniz bana :) Ha biraz pve atmışlar araya yeşillik olsun diye.

buzi,eskiden sende bizim aramizdaydin ve senin gw den sogumus olma nedenin,pvp yi dogru durust yasayamaman.Biz dark saga olarak hala devam ediyoruz tam kadro ve 4. guild imizi bile actik.Ayrica bu bi dogru sen dogru durust pvp yapmadin nasil gw nin pvp si hakkinda yorum yapabiliyosun onu anlamadim.Kendini bi zamanlar pvp yi anladim diye gorduysen bilemiyorum ama bence hic anlamadin...
Ayrica ko nun pvp sine benzemiyo onu soyliyim...ayrica ko nun o terbiyesiz,aGa ci kisiliklerininde gelmesini istemem(Dikkat ko da dogru durust oyununa bakanlara bisi demiyorum ha...),oyundaki turkler gayet seviyeli ve bende boyle mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

Elan tamam abi,GW yi çok seviyosunda hiçmi yorum yapamıycaz :)Darksaga gerçekten güzel bir guilddi playerları vs.Hiçbir sorunumda olmadı oyun esnasında.Hatta ben çok soru sorarım oyunlarda,hep yardım ettiler.Kesinlikle lafım yok ama "sen bilmiyosun","pvp yapmadın""yorum yapma"tarzında cart curtlar bunlar biraz yanlış olmuyormu.Dötümüzden sallamıyoruz heralde.Oyunu kısa süre oynadıysak hoşumuza gitmediğinden bıraktık.Neden hoşumuza gitmedi,bunları tekrar yazmayalım zaten gw bölümünde ufaktan bi konusu geçmişti.
Ben kısıtlı alanlarda sürekli ringe çıkıp dövüşmeyi sevmiyorum,çok açık ve net,GW yi seven sever :) zevkler ve renkler olayı yani.Ben npc yapıcam,farm yapıcam,skill-rune açmak için zahmete giricem,diğer oyuncu oyuna başladığı an max lvl bi karakter yapıp ringlerde dövüşmeye başlayıp aynı olayı yapabilecek.Sonrada sonsuza dek ringlerde savaşıcaz.Eksik biliyo olabilirim,tamamlayabilirsin tabi.E bana göre bayık napayım yani :)

Ayrıca ben KO yu,KO oyuncularını falan savunmuyorum,sürekli KO OYUNCULARININ AŞAĞILANMASIna kızıyorum.Onlarda bu vatanın evlatları,sizin kardeşleriniz,bilgisayarla sizin gibi erken yaşta tanışamadılarsa onların suçumu.Yada aldıkları eğitim-kültür-bilgi seviyesi sizden düşükse bu onların suçumu?
Kimsenin kimseyi aşağılamaya hakkı yok.

Bidahada mesaj yazmam buraya,bidaha bi oyun hakkında bişi yazarsamda sitsinler beni,aha yazıyorum.Bilmiyoruz bi halt yorum yapıyoruz tabi.İyi bilmek için 56 ay oynamak gerekiyor.
Bak böle uzun uzun yazıyorum sonra siliyorum,diyorum olm saçmalama ne gerek var böle uzun uzun yazıyosun,şimdi okuyanada yazık,kalp kırmaya gerek varmı diye,ondan sonra diyorum lan adam sana lafı sokmuş çıkarmış ben niye cevap vermiyim.Dimi,haksızmıyım.Haksızsam haksızsın diyin şimdi.

Önce insan olmak lazım insan,ben şunu oynadım,ben böyle oynadım la olmuyor.Hala nasıl kapak yapsam,nasıl birini döt etsemde kahraman olsam,nereden laf soksam,nasıl çıkıntılık yapsam diye uğraşan tipleri görüyorum deliriyorum.
Adam demiş nebulada oynadım,öbürü diyor nebulada oynadıysan bilmemnesin.Sen oside oynadında bişeymi oldun.Nedir bu birbirinizi ezme çabası arkadaşlar?Kimse kimseden üstün değil alışın artık.

Bak gaza geldik yazdık yazdık bu hesapta banlancak şimdi.Neyse vardı yedekte galiba du bakim bi :)
Baya geyik yapmışım uf,kusura bakmayın valla. Gönder(Alt+S)
Sosyal ağlarda paylaş

Uo nebula değildir.Uo run uo da değildir.
Mmorpg nin single player oyunlardan en büyük farkı atmosferi ve o dünyanın yaşıyor olmasıdır.
Run uo shardı ne kadar osi nin kopyası olursa olsun osideki oyun deneyimini yaşatamaz.Neden?
Oyun anlayışı farklı oyuncu kalitesi farklı hizmet farklı.
O yüzden nebula oynayıpta uo oynadım demeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...